pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Spotkanie z wewnętrzną prawdą

Autor książki:

Renata Engel

Dane szczegółowe:
Wydawca: New Space
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 190 s.
EAN: 9788366034198
ISBN: 978-83-6603-419-8
Data: 2019-01-22
31.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przed każdym z nas jest długa i niesamowita podróż - życie. Dlaczego w tej podróży nie skorzystać z przewodnika? Takim przewodnikiem może być dla Ciebie moja książka. Powstała by zmieniać punkt widzenia, dostrzec w tym co nas spotyka, sens, może podpowiedz czy wręcz jasny przekaz, jak dalej żyć. Chciałabym dzięki niej przybliżyć czytelnikom ciekawy, moim zdaniem, punkt widzenia. Jeśli dzięki temu dotrzemy do szczęścia, to nic nie powinno nas powstrzymać przed lektura. Do czego serdecznie zapraszam.

Opracowałam samodzielną metodę pracy osobistej i wciąż dzielę się nią z innymi ludźmi. Na tej podstawie napisałam też książkę, licząc, że stanie się poradnikiem służącym jako drogowskaz. Starałam się zawrzeć w niej całą praktyczną wiedzę dotyczącą poznawania swojego wnętrza i pogłębiania wiedzy o sobie. Kierowała mną chęć ułatwienia drogi innym i pokazania procesu rozumienia siebie w najbardziej przystępny sposób i mam wielką nadzieję, że to mi się udało.

Książka "Spotkanie z wewnętrzną prawdą" - Renata Engel - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo New Space. Książka posiada 190 stron i została wydana w 2018 r. Cena 31.69 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.