pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Żółta książka o pewności siebie

Autor książki:

Barbara Lech

Dane szczegółowe:
Wydawca: Barbara Lech Coaching i Szkolenia
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 163 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788395384301
ISBN: 978-83-9538-430-1
Data: 2021-03-02
49.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Żółta książka o pewności siebie
Oddaję w Twoje ręce książkę, która powstała z potrzeby serca.
W trakcie wywiadów uświadomiłam sobie, że taka książka jest potrzebna, po to, by pomóc innym zrozumieć czym jest prawdziwa pewność siebie.
() Pewność siebie jest w naszym kraju wartością napiętnowaną. Niby każdy jej pragnie i do niej dąży, a nawet zazdrości jej innym, ale jest ona trochę, jak zakazany owoc. Ludzie myślą, że kiedy będziesz ją miał, Twój świat zmieni się nie do poznania. Będziesz innym człowiekiem, zmienisz swoich znajomych, pracę, zaczniesz zarabiać miliony, będziesz mieć powodzenie w każdym obszarze swojego życia, ale poniesiesz tego ogromne koszty. Przyjaciele się od Ciebie odwrócą, staniesz się snobem, człowiekiem, który zadziera nosa i wszystko wie lepiej ().
() Ta książka powstała po to, by zmienić myślenie o pewności siebie. Moją misją jest pokazanie ludziom, jacy są wspaniali, piękni i wartościowi. Pragnę, by każdy doceniał siebie, pracował w oparciu o swoje zasoby i żył zgodnie ze swoją życiową misją. Pewność siebie, to nie narzędzie manipulacji, ale życie w zgodzie z najważniejszą osobą na świecie samym sobą. To traktowanie siebie na równi z innymi i kochanie siebie, bez względu na okoliczności.
Przekazuję na Twoje ręce zbiór rozmów z wyjątkowymi osobami. Mentorami, szkoleniowcami, coachami. Ludźmi, którzy odnieśli w swoim życiu sukcesy, i którzy są dla innych wzorem i wsparciem. A przede wszystkim, którzy pomimo tego, że odnieśli sukces, są nadal życzliwi, troskliwi i dzielą się sobą i swoim doświadczeniem z innymi.
Zainspiruj się ich historiami.

Książka "Żółta książka o pewności siebie" - Barbara Lech - oprawa miękka - Wydawnictwo Barbara Lech Coaching i Szkolenia. Książka posiada 163 stron i została wydana w 2019 r. Cena 49.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.