pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze...
Książki »
Tytuł książki:

Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze światem

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2012
Oprawa: twarda
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788324631704
ISBN: 978-83-2463-170-4
Data: 2011-04-15
28.76  39.00  10.24 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Mistyczna nauka Ho`oponopono w Twojej codzienności:
  • Uzdrawianie własnego życia i otaczającego świata
  • Oczyszczanie umysłu z toksyn i traum
  • Akceptacja pełnej odpowiedzialności
  • Wypełnianie całej istoty Miłością i Wybaczaniem

Jesteś przyczyną, skutkiem i celem wszystkiego. Uzdrawiając siebie, naprawiasz całą rzeczywistość. A im jesteś doskonalszy, tym doskonalszy jest świat.

Ho`oponopono jest starożytną wiedzą pochodzącą wprost z Hawajów -- tajemniczych rajskich wysp. Słowo to oznacza poprawiać,naprawiać błąd, postępować słusznie. Podstawą Ho`oponopono jest akceptacja faktu, że stanowimy sumę przeszłych myśli, czynów i decyzji, które ukształtowały nasze obecne życie. Cały ten egzotyczny proces polega na oczyszczeniu negatywnych myśli i wspomnień poprzez miłość i przebaczanie.

To Ty tworzysz swoją rzeczywistość. Twój umysł i reakcja wszechświata na wysyłaną energię są odpowiedzialne za to, kim teraz jesteś, co robisz, ile zarabiasz i z kim dzielisz życie.
Wykreowałeś to wszystko zupełnie nieświadomie. Sprawdź, jak bardzo zmieni się świat, kiedy zaczniesz kontrolować swoje myśli i wprowadzać je na właściwy tor!

Starasz się ze wszystkich sił, a mimo to wciąż nie możesz osiągnąć sukcesu zawodowego, a Twoje życie osobiste wypełnia pustka Być może problem tkwi w Tobie Ograniczenia, które hamują realizację Twoich celów, pochodzą od Ciebie, a nie z zewnątrz. Zaktualizowana na potrzeby dzisiejszych czasów metoda Ho "oponopono pomaga usunąć mentalne przeszkody i wyswobodzić umysł, otwierając w ten sposób drogę do nowych, zaskakujących pomysłów. Powiedzieć, że działa, to za mało -- ta metoda czyni cuda.

Wyobraź sobie, że zupełnie oczyszczasz swój umysł i zaczynasz wszystko od nowa, bez uprzedzeń i przyjętych z góry założeń. Każdy Twój dzień staje się cudem. Wyobraź sobie, że wszystko jest możliwe. Prawda jest taka, że rzeczywiście wszystko jest możliwe, jeśli tylko pozbędziesz się blokad ograniczających Twój umysł. Ta książka to klucz, który otwiera drzwi do nowego wszechświata możliwości i spełnienia -- do strefy zerowych ograniczeń.

Książka "Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze światem" - Joe Vitale, Ihaleakala Hew Len Ph.D. - oprawa twarda - Wydawnictwo one press. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2012 r. Cena 28.76 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze..."
Joe Vitale, Ihaleakala Hew Len Ph.D. - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Mężczyzna XXI wieku - okładka książki
Mężczyzna XXI wieku Siegfried Meryn, Markus Metka, Georg Kindel
Wewnętrzny Sekret - okładka książki
Wewnętrzny Sekret William Walker Atkinson