pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Vademecum naturalnego zdrowia. Najskuteczniejsze metody oczyszczania i uzdrawiania organizmu

Autor książki:

Andreas Moritz, John Hornecker

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vital
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 216 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788364278266
ISBN: 978-83-6427-826-6
Data: 2014-06-10
26.64 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Mało kto może powiedzieć, że jest w pełni zdrowy. Sądzimy, że dolegliwości, choroby i rozmaite bolączki są nam po prostu pisane. Nic bardziej mylnego. Twoje ciało jest z natury zaprogramowane na bycie zdrowym i pełnym energii witalnej przez cały czas trwania życia, a choroby są wynikiem niewłaściwych nawyków i nieodpowiedniej diety. Choć trudno w to uwierzyć, większość trapiących nas dolegliwości jest wywoływana przez zaburzenia w wątrobie, nerkach, układzie pokarmowym bądź odwodnienie.

Autorzy tej książki rzucają nowe światło na najpopularniejsze choroby i ukazują, w jaki sposób je sami wywołaliśmy poprzez nieświadome zaburzanie funkcjonowania poszczególnych organów. Jednocześnie zdradzają proste, a zarazem niezwykle skuteczne sposoby oczyszczania ciała, nawadniania go, odżywiania i wprowadzania nawyków sprzyjających zdrowiu.

Dzięki tej publikacji zapobiegniesz schorzeniom układu krążenia, wątroby i innych organów wewnętrznych, płuc, kości, systemu nerwowego oraz narządów zmysłów. Poprawisz także stan swojego zdrowia dzięki zsynchronizowaniu rytmu swojego funkcjonowania z rytmem natury.

Jest to poradnik dla każdego, kto chce odzyskać zdrowie w sposób w pełni naturalny i pozbawiony jakichkolwiek leków. Jego autorzy korzystają zarówno z najnowszych odkryć medycyny, jak i Ajurwedy. Opisują praktyczne ćwiczenia fizyczne, wyjaśniają cykle biologiczne, moc emocji i reakcje ciała na stres.

Ta książka to Twoja recepta na zdrowie!

Książka "Vademecum naturalnego zdrowia. Najskuteczniejsze metody oczyszczania i uzdrawiania organizmu" - Andreas Moritz, John Hornecker - oprawa miękka - Wydawnictwo Vital. Książka posiada 216 stron i została wydana w 2014 r. Cena 26.64 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.