pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zdrowa od nowa. Rak piersi dieta leczenie życie
Tytuł książki:

Zdrowa od nowa. Rak piersi dieta leczenie życie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feeria
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 165x205 mm
EAN: 9788372297686
ISBN: 978-83-7229-768-6
Data: 2018-10-17
27.58  39.90  12.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zdrowa od nowa. Rak piersi dieta leczenie życie - opis książki:

Pierwsza w Polsce książka o raku piersi, która łączy trzy perspektywy: historię pacjentki, doświadczenia lekarki specjalizującej się w onkologii klinicznej oraz fachową wiedzę dietetyczki. Dzięki ich współpracy w książce znalazły się: 

- dieta pomocna nie tylko w trakcie leczenia, lecz także po jego zakończeniu, a dodatkowo wiele wspomagających organizm przepisów, 

- rzetelna wiedza medyczna o procesie chorobowym i terapiach onkologicznych oraz reakcjach organizmu, z którą łatwiej przejść przez kolejne etapy leczenia, 

- praktyczne porady onkopacjentki i jej indywidualna historia walki z rakiem.

"Ta książka powstała także dla ciebie. Może jesteś na początku swojej wędrówki ku zdrowiu, może w połowie, a może kończysz leczenie. Może to tobie potrzeba wsparcia, a może to ty chcesz pomóc komuś bliskiemu - babci, mamie, córce? wesprzeć je w przechodzeniu przez trudny proces leczenia, poprawić ich samopoczucie i kondycję organizmu, podpowiedzieć pomysły na zdrowe potrawy. Mam nadzieję, że nasz poradnik ci w tym wszystkim pomoże. Pamiętaj, z rakiem trzeba walczyć, można wygrać tę walkę i cieszyć się życiem!"
Iwona Xiężopolska-Krzyżańska
"Rak to skomplikowana i wieloaspektowa choroba, zatem wyleczenie go wymaga wielokierunkowego podejścia. (...) Ale dziś bardzo dużo już o niej wiemy i ważne jest, aby chociaż część tej wiedzy miały także pacjentki, bo to pozwala na wspólną świadomą walkę o odzyskanie zdrowia. Przekazanie ci podstaw wiedzy o raku piersi jest moim zadaniem. Ponieważ w trakcie choroby zetkniesz się zapewne z różnymi informacjami, ważne jest, abyś miała solidną bazę. Dzięki temu skrótowe terminy medyczne nie będą czymś enigmatycznym, a ty unikniesz zagubienia".

lek. Katarzyna Borkowska - Mękarska

Książka "Zdrowa od nowa. Rak piersi dieta leczenie życie" - Katarzyna Borkowska-Mękarska, Magdalena Makarowska, Iwona Xiężopolska-Krzyżańska - oprawa miękka - Wydawnictwo Feeria. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2018 r. Cena 27.58 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]