pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Zarządzanie zmianą, czyli jak przeżyć nieustającą przeprowadzkę
książka:

Zarządzanie zmianą, czyli jak przeżyć nieustającą przeprowadzkę

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 134x209 mm
EAN: 9788328346918
ISBN: 978-83-2834-691-8
Data: 2018-10-12
34.47  49.00  14.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Zarządzanie zmianą, czyli jak przeżyć nieustającą przeprowadzkę - Piotr Puczyński - opis książki:

Jesteś tym, co robisz
Zmiana jest stałym elementem naszego życia, ponieważ w życiu chodzi o ruch. O podejmowanie działania. Nie ma przy tym aktywności mądrzejszych i głupszych. Jest tylko wybór i są jego konsekwencje. Wybór kierunku kształcenia i drogi zawodowej. Decyzja o podjęciu kolejnego wymagającego zadania. Dobrowolna zmiana pracy. Każda kolejna decyzja o zaangażowaniu się w zmianę stanowi konsekwencję uprzednio podjętej i równocześnie jest wstępem do przyszłej. Tej, która delikatnie zarysowuje się na horyzoncie życia. Bo człowiek jest istotą, która gnuśnieje w spokoju. Ludzki umysł wciąż i wciąż poszukuje nowych wyzwań. Zmian, które zmuszą go do intensywnej pracy, a tym samym - dostarczą przyjemnych doznań.

Skoro zmiana jest czymś, co permanentnie towarzyszy człowiekowi, staramy się nad nią zapanować, zarządzać nią. Aktualnie funkcjonujemy jednak w tak dynamicznie przekształcającym się świecie, w czasach tak niesamowitego postępu wszelkich dziedzin nauki i techniki, że doprawdy trudno za nimi nadążyć. Zarządzanie zmianą w szerokim kontekście staje się niemożliwe. A w skali mikro? W świecie własnej firmy albo własnego życia? Tu można się pokusić nie tyle o zarządzanie zmianą, ile raczej o prowadzenie organizacji/firmy/osoby drogą zmiany. O przyjmowanie przekształceń otoczenia w pozytywny sposób. O czerpanie z nich siły. Jak się tego nauczyć? Poznając teorię, ale przede wszystkim praktykę metodyk zmiany i wdrażając je dla siebie tak, by działały na naszą korzyść.

Bo zmienność świata będzie tylko rosnąć, więc my sami także musimy w odpowiednim tempie ulegać transformacjom.

O autorze
Piotr Puczyński - absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i IESE Business School w Barcelonie. Posiada 27 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach menadżerskich i zarządczych w sektorach bankowym, ubezpieczeniowym i technologicznym. Lider zmiany. Przewodzi organizacjom w procesie pozytywnych transformacji i wspiera w zarządzaniu rozległymi projektami zmiany. Koncentruje się głównie na technologii i operacjach, z praktyczną wiedzą z zakresu finansów i rachunkowości. Zaangażowany w tworzenie strategii, w konsultacje, wystąpienia oraz prowadzenie sesji związanych z zarządzaniem zmianą, nowymi technologiami i bankowością. Autor artykułów na temat cyberbezpieczeństwa i efektywnego wykorzystania technologii

Książka „Zarządzanie zmianą, czyli jak przeżyć nieustającą przeprowadzkę” - oprawa twarda - Wydawnictwo Helion.

Książka posiada 248 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zarządzanie zmianą, czyli jak przeżyć nieustającą przeprowadzkę"
Produkty podobne:
Wy wszyscy moi ja - okładka książki
Wy wszyscy moi ja Miłosz Brzeziński
Power Protest - okładka książki
Power Protest Matthew Bolton