pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Poczuj Luksus Bycia Sobą. Dziennik Rozwoju Osobistego
Tytuł książki:

Poczuj Luksus Bycia Sobą. Dziennik Rozwoju Osobistego

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sensivia
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 129 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788395635007
ISBN: 978-83-9563-500-7
Data: 2020-02-10
23.91  34.00  10.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Poczuj Luksus Bycia Sobą. Dziennik Rozwoju Osobistego - Patrycja Dorsz vel Drożdż - opis książki:

Dziennik to zbiór głębokich inspiracji o głębokim poczuciu kobiecości, wewnętrznej siły oraz docenieniu swojej wrażliwości. Dziennik zawiera zestaw codziennych ćwiczeń na trzydzieści dni. Stanowi zaproszenie do głębokiej refleksji nad sobą oraz podjęcia działań inicjujących proces zmiany w rożnych obszarach życia - osobistym, zawodowym i w relacjach z innymi. Dzięki specjalnie opracowanej metodzie pogłębiania swojej świadomości, czytelniczka będzie odczuwała zmianę nawet długo po zakończeniu trzydziestodniowego programu.

To, co bywa w nas najdelikatniejsze, ma największą moc oddziaływania. Dlatego dziennik ten, dzięki małym krokom każdego dnia stanowi skuteczne narzędzie pracy nad sobą i pogłębianiem własnej wartości.

Autorką Dziennika jest mentorka wspierająca kobiety w budowaniu zaufania do siebie, autentyczności i harmonii wewnętrznej. Prowadzi Kobiety przez proces poznawania swoich zasobów wewnętrznych dających siłę w radzeniu sobie z wyzwaniami. Wieloletni coach, trener rozwoju, mediator sądowy wspierający rodziny w budowaniu porozumienia. Ta praca zwykle również zaczyna się od głębokiej świadomości i porozumienia z sobą samym. Autorka pomogła setkom kobiet, mężczyzn i par jako ekspert w dziedzinie rozwiązywania konfliktów i rozwoju osobistego. Dziesięć lat doświadczenia i badania naukowe nad relacjami ludzkimi umożliwiły Patrycji Dorsz vel Drożdż zbudowanie skutecznej strategię motywującej do największych zmian w życiu. Serdecznie zaprasza Kobiety do przejścia tej drogi razem!

Książka „Poczuj Luksus Bycia Sobą. Dziennik Rozwoju Osobistego” - oprawa miękka - Wydawnictwo Sensivia. Książka posiada 129 stron i została wydana w 2019 r. Cena 23.91 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Poczuj Luksus Bycia Sobą. Dziennik Rozwoju Osobistego"
Produkty podobne:
Co-dziennik - okładka książki
Co-dziennik Lucyna Klimczak
Sto dni wdzięczności - okładka książki
Sto dni wdzięczności Anna H. Niemczynow