pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kapitał intelektualny przedsiębiorstw w Polsce - wybrane aspekty teoretyczne i praktyczne

Dane szczegółowe:
Wydawca: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, PWE
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 178 s.
EAN: 9788320823790
Data: 2020-03-06
29.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Monografia (...) stanowi istotną pozycję na rynku wydawniczym. Będzie ona przydatna zarówno dla osób prowadzących badania na temat kapitału intelektualnego organizacji, jak i studentów zgłębiających tę złożoną materię. Z kolei jej aplikacyjne elementy i prezentowane wyniki badań własnych Autorów powodują, iż powinna spotkać się również z zainteresowaniem praktyków zarządzania, a w szczególności w kontekście analiz i dyskusji nad problemami rozwoju kapitału intelektualnego organizacji w warunkach turbulentnych zmian ich otoczenia.

z recenzji wydawniczej prof. zw. dr hab. Ryszarda Borowieckiego, dr h. c. mult.

(...) monografia stanowi interesujące podejście do badań nad kapitałem intelektualnym organizacji (...). Ważne jest przy tym włączenie w te rozważania kwestii związanych z zarządzaniem różnorodnością. Zestawienie dwóch tak istotnych dla współczesnych organizacji zagadnień stanowi nowum w badaniach nad kapitałem intelektualnym, dostarczając cennej wiedzy zarówno dla naukowców zajmujących się tą problematyką, studentów, jak i praktyków - menedżerów i osób odpowiedzialnych za projektowanie interwencji publicznej kierowanej do przedsiębiorstw. Jej dużą zaletą jest interdyscyplinarność.

z recenzji wydawniczej dr hab. Justyny Wiktorowicz, prof. UŁ

Książka "Kapitał intelektualny przedsiębiorstw w Polsce - wybrane aspekty teoretyczne i praktyczne" - Elwira Gross-Gołacka, Bartłomiej Jefmański, Paulina Spałek - oprawa miękka - Wydawnictwo Polskie Ekonomiczne, PWE. Książka posiada 178 stron i została wydana w 2020 r. Cena 29.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.