pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach zmienności i otoczenia....
książka:

Zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach zmienności i otoczenia. Aktualne tendencje rozwojowe i wyzwania

autor:

Monika Zajkowska

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: CeDeWu
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788381020152
ISBN: 978-83-8102-015-2
Data: 2017-10-24
43.90  60.00  16.1 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach zmienności i otoczenia. Aktualne tendencje rozwojowe i wyzwania - Monika Zajkowska - opis książki:

Turbulentne zmiany dokonujące się w dzisiejszym otoczeniu, czasem określane mianem rewolucji cywilizacyjnej osiągają coraz większą skalę i prowadzą do głębokich przemian gospodarczych, społecznych i politycznych. W takich warunkach zarządzanie przedsiębiorstwem staje się szczególnie trudne, a poszukiwanie skutecznych sposobów kształtowania konkurencyjności stanowi przedmiot dyskusji wielu środowisk naukowych i biznesowych.

Zakres zagadnień poruszanych w niniejszej publikacji nawiązuje do problematyki zmienności warunków funkcjonowania współczesnych przedsiębiorstw oraz ciągłego doskonalenia procesów zarządzania organizacją. Dzięki prezentacji wyników badań prowadzonych w różnych ośrodkach naukowych w kraju i za granicą, omawiane zagadnienia przyczyniają się do wyjaśnienia aktualnych tendencji rozwojowych oraz wyzwań.

Opublikowane artykuły i podjęta w nich dyskusja stanowią inspirację do dalszych badań i kreowania nowych koncepcji w tym zakresie oraz mogą być wykorzystywane w praktyce gospodarczej do implementacji rozwiązań biznesowych w celu ciągłego doskonalenia zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem.

Książka „Zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach zmienności i otoczenia. Aktualne tendencje rozwojowe i wyzwania” - oprawa miękka - Wydawnictwo CeDeWu.

Książka posiada 176 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zarządzanie przedsiębiorstwem w warunkach zmienności i otoczenia...."
Produkty podobne:
Doskonalenie organizacji i procesów - okładka książki
Doskonalenie organizacji i procesów innowacyjnych Teresa Kraśnicka, Bartłomiej Gładysz, Aneta Kucińska-Landwójtowicz