pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Zarządzanie współczesnym przedsiębiorstwem

Dane szczegółowe:
Wydawca: Akademickie DIALOG
Oprawa: miękka
Ilość stron: 354 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788388938221
ISBN: 83-88938-22-3
Data: 2007-01-30
30.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W książce przedstawiono anafizę ważniejszych problemów związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem, kierunki i tendencje zmian w zarządzaniu oraz czynniki wpływające na osiągnięcie sukcesu w warunkach zmieniającego się otoczenia i globalizacji gospodarki. Zaprezentowano współczesne instrumenty wspomagające zarządzanie, nowoczesne struktury organizacyjne i przyszłościowe formy organizacji przedsiębiorstw, możliwości zastosowania metod optymalizacji wielokryterialnej w zarządzaniu, wykorzystania zasad zarządzania strategicznego, zarządzania kadrami i zarządzania innowacjami. Omówiono także miejsce i rolę przedsiębiorstwa w zarządzaniu regionalnym oraz opisano hermeneutyczne podejście do zarządzania i problem rozwoju kultury organizacyjnej.
Autorzy poszczególnych części reprezentują różne ośrodki akademickie, takie jak wydziały zarządzania Politechniki Białostockiej, Politechniki Gliwickiej i Politechniki Lubelskiej.
Książka jest przeznaczona głównie dla kadry kierowniczej przedsiębiorstw produkcyjnych, ale będzie także doskonałą literaturą uzupełniającą dla studentów kierunków zarządzania i marketingu.

Książka "Zarządzanie współczesnym przedsiębiorstwem" - Wiesław Kowalczewski (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Akademickie DIALOG. Cena 30.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.