pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak ułożyć swoje życie finansowe

Autor książki:

Mariusz Sander

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788381190985
ISBN: 978-83-8119-098-5
Data: 2017-10-13
50.56 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Borykasz się z problemami finansowymi i nie wiesz, jak to zmienić? Chciałbyś prowadzić swój interes, ale brak ci odwagi lub, co gorsza, wszyscy wokoło wmawiają ci, że to się nie uda? Chciałbyś już po kilku latach prowadzenia własnego interesu żyć na poziomie, o jakim teraz nawet nie marzysz? Wierzysz w to, że jest to możliwe? Otóż kluczem do sukcesu i pierwszym krokiem w osiągnięciu finansowej wolności jest zmiana sposobu myślenia. Publikacja "Jak ułożyć swoje życie finansowe" jest swoistym abc budżetu, w którym autor krok po kroku, w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnia jak zbudować finansową przyszłość. Autor podsuwa pomysły na zwiększenie zarobków i pokazuje, że poprzez zmianę swojego nastawienia do wydatków i stosowanie odpowiednich form oszczędzania, możemy stać się kowalami własnego losu, osiągając finansową niezależność.

W zrozumiały sposób wyjaśnia odbiorcom podstawowe pojęcia związane z pomnażaniem kapitału. Opisuje mniej i bardziej ryzykowne sposoby zarabiania od lokat, poprzez giełdę, aż po inwestycje alternatywne. Przedstawia praktyczne porady dotyczące inwestowania, unikając przy tym specjalistycznego języka i wskazywania dróg "jedynie słusznych".

Książka wybitna i jedyna w swoim rodzaju.

Książka "Jak ułożyć swoje życie finansowe" - Mariusz Sander - oprawa miękka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2017 r. Cena 50.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.