pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Obsesja doskonałości. Zostań legendą sportu

Autor książki:

Dawid Piątkowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 237 s.
Wymiar: 125x185 mm
EAN: 9788393934928
ISBN: 978-83-9393-492-8
Data: 2014-11-04
39.50 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Misja Moim celem jest, abyś uwolnił swój ukryty potencjał, byś osiągnął spektakularny sukces. Moim marzeniem jest obraz przebudzonych sportowców. Kocham ten moment, kiedy niemożliwe staje się możliwe. Gdy niska samoocena przeradza się w potężną pewność siebie. Gdy brak wiary zostaje zastąpiony niezachwianą wiarą. Gdy przeciętność przekształca się w wybitność. Gdy świadomie i z premedytacją, marzenia zamieniają się w rzeczywistość. Wierzę, że ta książka zmieni Ciebie, a następnie oblicze sportu na całym świecie.

Dawid Piątkowski O czym jest ta książka Jest to pierwsza na świecie książka poświęcona rozwojowi osobistemu sportowców, ich rodziców i trenerów, zbudowana na fundamencie duchowym. Autor odkrywa w niej nieopisane dotąd tajniki i sekrety umysłu, które mają bezpośredni wpływ na efektywność treningów i osiągane wyniki w sporcie. Sukces zależy bezpośrednio od umysłu zawodnika - samokontroli myśli, emocji, nawyków i siły charakteru. Udowadnia, że najważniejszym aspektem wybitnych sportowców jest ciężka praca, silna wola, serce do walki i pragnienie napędzane wyższym celem - spełnienia marzeń. Tylko na takim fundamencie można tworzyć najlepszych sportowców świata. Książka ta pokazuje, jak w prosty sposób zmienić osobowość zawodnika, by osiągał niemożliwe dotąd rezultaty. Czego się nauczysz i co możesz osiągnąć, przejmując kontrolę nad swoim umysłem Otóż: 1. Stwórz nową osobowość - możesz dosłownie wybrać cechy swojego charakteru.

2. Zapanuj nad emocjami - koniec z autodestrukcyjnymi myślami, emocjami i nawykami.

3. Utrzymaj stan doskonałości - intuicyjny stan umysłu, w którym jesteś najefektywniejszy.

4. Pokonaj próg bólu wychodząc poza strefę komfortu na treningu fizycznym, by efekty były po miesiącu, a nie po roku.

5. Trenuj z intencją - szybka nauka doskonalenia umiejętności technicznych i fizycznych.

6. Uzależnij się od ciężkiej pracy - niezachwianej motywacji i determinacji do spartańskich treningów.

7. Odkryj potężną pewność siebie - charakterystyczną dla wybitnych sportowców.

8. Obsesji doskonałości Witam w sporcie przyszłości, gdzie samokontrola i samodoskonalenie wyznaczają nowe standardy. Teraz to wiara, wizja, marzenia, pragnienie, silna wola i obsesja doskonałości wytyczają nowe granice. Zapraszam Was do mojego świata, gdzie niemożliwe nie istnieje.

Dawid Piątkowski - Ponad 20 krotny medalista Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym, ekspert przygotowania motorycznego, trener mentalny wybitnych polskich sportowców, biorących udział w najważniejszych zawodach jak Igrzyska Olimpijskie, turnieje Wielkiego Szlema jak Wimbledon. W książce opowiada o swojej drodze do sukcesu osobistego i zawodowego, która rozpoczęła się w wieku 19 lat od wewnętrznej przemiany - przebudzenia. Pokazuje jak w prosty sposób można zmienić siebie, by wieść niesamowite życie i osiągać rzeczy na pozór niemożliwe. Napędzany pasją, stworzył unikalną metodę doskonalenia i rozwoju, którą postanowił podzielić się z całym światem.

Książka "Obsesja doskonałości. Zostań legendą sportu" - Dawid Piątkowski - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 237 stron i została wydana w 2014 r. Cena 39.50 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.