pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Współczesne problemy bezpieczeństwa

Autor książki:

Wojciech Słomski

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: ASPRA-JR
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 216 s.
EAN: 9788382091304
ISBN: 978-83-8209-130-4
Data: 2021-06-22
41.99  45.00  3.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Duża dynamika wydarzeń politycznych, gospodarczych i społecznych sprawia, że niektóre procesy badawcze muszą być nieustannie aktualizowane, gdyż częste zmiany w środowisku międzynarodowym i wewnętrznym, jak i zupełnie nowe czynniki istotnie ograniczają aktualność prowadzonych wcześniej analiz. Prezentowane w publikacji, pozornie oderwane od siebie zagadnienia, składają się jednak na spójny obraz spraw bezpieczeństwa. Autorzy poszczególnych tekstów poruszają istotne i aktualne problemy. Wiele rozważań i wniosków zawartych przez autorów odnosi się do spraw bieżących, co może stanowić niezwykle cenną informację dla wszystkich badaczy zainteresowanych przedmiotową kwestią.

Wyniki poniższych badań mogą okazać się użyteczne dla szeregu osób, zarówno teoretyków, jak i praktyków. Pozwolą one spojrzeć z innej perspektywy na zagadnienia bezpieczeństwa, wzbogacając dyskurs w tej materii oraz włączając w obieg naukowy w Polsce szereg refleksji obecnych w literaturze światowej.

Wnioski z przeprowadzonej analizy będą mogły zostać wykorzystane przez wielu naukowców czy dziennikarzy, którzy w codziennej praktyce spotykają się z rozwiązywaniem konkretnych problemów dotyczących tej dziedziny ludzkiej aktywności.

Książka "Współczesne problemy bezpieczeństwa" - Zdzisław Sirojc, Wojciech Słomski (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo ASPRA-JR. Książka posiada 216 stron i została wydana w 2021 r. Cena 41.99 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]