pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Filozoficzne i prawne problemy polityki

Autor książki:

Wojciech Słomski

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: ASPRA-JR
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 166 s.
EAN: 9788382091298
ISBN: 978-83-8209-129-8
Data: 2021-06-22
30.99  39.00  8.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis książki:

Duża dynamika wydarzeń politycznych, gospodarczych i społecznych sprawia, że niektóre procesy badawcze muszą być nieustannie aktualizowane, gdyż częste zmiany w środowisku międzynarodowym i wewnętrznym, jak i zupełnie nowe czynniki istotnie ograniczają aktualność prowadzonych wcześniej analiz. Prezentowane w publikacji, pozornie oderwane od siebie zagadnienia składają się jednak na spójny obraz łączący aspekty filozofii, prawa i politologii. Autorzy poszczególnych tekstów poruszają istotne i aktualne problemy. Wiele rozważań i wniosków zawartych przez autorów odnosi się do spraw bieżących, co stanowi niezwykle cenne informacje dla wszystkich badaczy zainteresowanych przedmiotową kwestią.

Wyniki poniższych badań mogą okazać się użyteczne dla szeregu osób, zarówno teoretyków, jak i praktyków. Pozwolą one spojrzeć z innej perspektywy na zagadnienia filozofii, prawa, politologii, czy innych nauk społecznych, wzbogacając dyskurs w tej materii oraz włączając w obieg naukowy w Polsce szereg refleksji obecnych w literaturze światowej.

Wnioski z przeprowadzonej analizy będą mogły zostać wykorzystane przez wielu odbiorców, w tym m.in. naukowców czy dziennikarzy, którzy w codziennej pracy spotykają się z konkretnymi problemami, podejmowanymi w niniejszej publikacji.

Książka "Filozoficzne i prawne problemy polityki" - Zdzisław Sirojc, Wojciech Słomski (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo ASPRA-JR. Książka posiada 166 stron i została wydana w 2021 r. Cena 30.99 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]