pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Filozoficzne i teologiczne wymiary współczesności

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Aspra
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 442 s.
EAN: 9788382092097
ISBN: 978-83-8209-209-7
Data: 2022-11-07
63.83 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Monografia "Filozoficzne i teologiczne wymiary współczesności. Etyka w życiu społecznym" jest efektem współpracy naukowej uczonych z różnych środowisk akademickich z Japonii, Polski, Portugalii, Słowacji, Ukrainy i Rosji. Autorzy poszczególnych prac poruszają istotne i aktualne problemy współczesności powiązane z historycznym podejściem, w szczególności w ujęciach: filozoficznym, etycznym i teologicznym.

Zamieszczone artykuły to dorobek autorskich badań i przemyśleń związanych z szeroko pojmowaną filozofią życia społecznego. Dynamika wydarzeń politycznych, gospodarczych i społecznych, częste zmiany związane z szybkim tempem rozwoju społecznego wymagają aktualnych interpretacji. Celem niniejszej publikacji jest zatem, interpretacja zachodzących współcześnie zjawisk i procesów społecznych, w szczególności z punktu widzenia filozofii, etyki i teologii, ale także prawa, ekonomii, pedagogiki, politologii, polityki społecznej, biologii, czy medycyny.

Książka "Filozoficzne i teologiczne wymiary współczesności" - Wojciech Słomski, Zdzisław Sirojć - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Aspra. Książka posiada 442 stron i została wydana w 2022 r. Cena 63.83 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.