pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Unia Europejska w stosunkach międzynarodowych
Książki »
Tytuł książki:

Unia Europejska w stosunkach międzynarodowych

Autor książki:

Jakub Zajączkowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: ASPRA-JR
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 330 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788389964618
ISBN: 83-8996-461-9
Data: 2012-04-16
41.54  48.00  6.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h
Z radością przyjmuję niniejszą publikację, która przedstawia polityczne, prawne i instytucjonalne podstawy WPZi B. Stanowi ona niezwykle pożyteczny głos w debacie dotyczącej naszej wspólnej przyszłości. Dodatkowym powodem mojej satysfakcji jest fakt, że książka została wydana w Polsce. Będzie ona bowiem z pewnością cennym przyczynkiem do dyskusji na temat roli Unii Europejskiej na arenie międzynarodowej w tym ważnym nowym państwie członkowskim, jakim jest Polska.

dr Javier Solana Jakub Zajączkowski należy do grona wyróżniających się, młodych przedstawicieli nauki o stosunkach międzynarodowych, którzy już wykazują się znaczącym dorobkiem naukowym. Niniejsza publikacja, potwierdzająca wysokie predyspozycje badawcze autora, jest bardzo interesującą propozycją na polskim rynku publikacji naukowych na temat Unii Europejskiej, dużej wartości poznawczej, jak i dydaktycznej.

prof. dr hab. Edward Haliżak Książka Jakuba Zajączkowskiego stanowi ważną pozycję w polskiej literaturze naukowej w zakresie stosunków międzynarodowych. Autor ukazuje szeroki, oparty o bogate źródła i dobrze udokumentowany obraz Unii Europejskiej we współczesnym świecie. Wielostronna i kompetentna analiza polityki zagranicznej Unii pozwala na rzetelne zapoznanie się nie tylko z jej działalnością, ale stanowi także znakomity punkt wyjścia do refleksji nad przyszłą pozycją i rolą UE w stosunkach międzynarodowych.

prof. dr hab. Bogusław Mrozek Publikacja powstała we współpracy z Fundacją Studiów Międzynarodowych.

Książka "Unia Europejska w stosunkach międzynarodowych" - Jakub Zajączkowski - oprawa miękka - Wydawnictwo ASPRA-JR. Książka posiada 330 stron i została wydana w 2006 r. Cena 41.54 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Jakub Zajączkowski - autor m.in.:
Produkty podobne: