pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Współczesna edukacja menedżerska. Badania etnograficzne

Autor książki:

Agnieszka Postuła

Dane szczegółowe:
Wydawca: POLTEXT
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 292 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788381750004
ISBN: 978-83-8175-000-4
Data: 2019-05-09
35.29 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka prezentuje aktualne wyzwania edukacji menedżerskiej w szerokim kontekście społeczno-gospodarczym. Autorka szczególną uwagę skupia na profesji menedżera, jego środowisku pracy oraz kompetencjach. Porusza również problematykę tożsamości, roli, wartości i autorytetu menedżera. Zastosowanie etnografii jako metody badawczej pozwoliło na kompleksowe ujęcie procesu edukacji menedżerskiej i ukazało złożoność relacji pomiędzy jego uczestnikami. Umożliwiło podjęcie takich tematów jak typologie szkół zarządzania, programy i metody edukacyjne, specyfika kształcenia menedżerów, a także rola nauczyciela akademickiego w tym procesie. Książka opiera się na wynikach dogłębnych badań terenowych prowadzonych w latach 2012-2018 i wpisuje się w nurt symboliczno-interpretatywny.

***
Dr Agnieszka Postuła - pracownik naukowy na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się antropologią organizacji i od lat prowadzi badania terenowe dotyczące komunikacji, profesji, kultury w organizacjach, ról społecznych oraz edukacji menedżerskiej. Zainteresowania zawodowe dr A. Postuły obejmują także szkolenia z zakresu budowania zespołu, pracy grupowej, komunikacji interpersonalnej i negocjacji, co wykorzystuje w pracy trenerskiej i doradczej. Autorka wielu publikacji w językach polskim, angielskim i rosyjskim.

Książka "Współczesna edukacja menedżerska. Badania etnograficzne" - Agnieszka Postuła - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo POLTEXT. Książka posiada 292 stron i została wydana w 2019 r. Cena 35.29 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.