pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zarządzanie projektami inwestycji kapitałowych

Autor książki:

Jan Chadam, Łukasz Kański

Dane szczegółowe:
Wydawca: Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 250 s.
EAN: 9788322794364
ISBN: 978-83-2279-436-4
Data: 2021-03-02
30.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Problematyka fuzji i przejęć w kontekście kreowania wartości we współczesnej gospodarce zwłaszcza w sektorach opartych na wiedzy stanowi jedno z bardziej interesujących i ciągle aktualnych zagadnień. Identyfikacja inwestycji kapitałowych jako projekt, a w konsekwencji stosowanie w odniesieniu do tak interpretowanego obiektu metod wypracowanych w ramach zarządzania projektami stanowi kluczowy czynnik determinujący skuteczność zarządzania tego typu przedsięwzięciami [...].

Zaprezentowane w opracowaniu uwarunkowania projektów inwestycji kapitałowych, jak również wybrane metody zarządzania tego typu projektami wraz z normatywami ich adaptacji, stanowią reprezentatywne ujęcie kluczowych zagadnień związanych ze skutecznym zarządzaniem przedsięwzięciami na rynku fuzji i przejęć [...].

Recenzowaną monografię można polecić zarówno studentom uczelni ekonomicznych, jak również kadrze menedżerskiej przedsiębiorstw i korporacji zaangażowanych lub planujących włączyć się w rynek fuzji i przejęć.

Z recenzji dr. hab. Marka Jabłońskiego, prof. UEK

Książka "Zarządzanie projektami inwestycji kapitałowych" - Jan Chadam, Łukasz Kański - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej. Książka posiada 250 stron i została wydana w 2021 r. Cena 30.26 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.