pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wiatr ze Wschodu. Za zasłoną chmur

Autor książki:

Maria Paszyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 360 s.
EAN: 9788324584727
ISBN: 978-83-2458-472-7
Data: 2021-08-30
28.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wielki finał bestsellerowej serii o miłości, przyjaźni i nienawiści
Lata 30. XX wieku. Nad Związkiem Radzieckim wschodzi gwiazda Czerwonego Cara. Stalin skupia wokół siebie coraz większą władzę. By wesprzeć Kobę, Borys Bogdanow postanawia przejąć majątek Birsztejnów. Porzucona przez męża Tatiana wydaje się łatwym łupem?
Cudem ocalała Anastazja budzi się w szpitalu. Nie może pojąć, dlaczego przeżyła, skoro tak bardzo pragnie śmierci. Życie bez ukochanego nie ma dla niej wartości.

W oddalonej o setki kilometrów Warszawie Kazimierz usiłuje odnaleźć prawdę o sobie. Rzuca się w wir pracy na politechnice, gdzie zaprzyjaźnia się z inżynierem Stanisławem Wigurą i pilotem Franciszkiem Żwirką. Czy zdoła odciąć się od przeszłości? Czy ostatecznie porzuci żonę i syna? A przede wszystkim - czy będzie w stanie zapomnieć o Anastazji?
Za zasłoną chmur to przejmująca podróż z Petersburga i Warszawy na gnębioną wielkim głodem Ukrainę, gdzie człowieczeństwo zostaje wystawione na największą próbę.

Książka "Wiatr ze Wschodu. Za zasłoną chmur" - Maria Paszyńska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Książnica. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2021 r. Cena 28.99 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.