pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Karma: Odważne i romantyczne / Sekrety i uprzedzenia. PAKIET

Autor książki:

Malwina Chojnacka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 808 s.
EAN: 9788324584666
ISBN: 978-83-2458-466-6
Data: 2020-11-23
43.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Seria o prawdziwej przyjaźni i sile miłości - do siebie, ludzi i zwierząt.

"Karma" jest jak dobra kawa - daje energetycznego kopa! Poza tym przypomina, że nigdy, przenigdy nie można się poddawać. Lekka i przyjemna powieść dla kobiet. Jako miłośniczka zwierząt - polecam! - Magdalena Majcher, pisarka
"Odważne i romantyczne"
Dwanaście miesięcy, trzy przyjaciółki i jedno miejsce, które łączy: kawiarnia Karma. Do niej zawsze się wraca!
Znajdujące się na życiowym zakręcie Wiktoria, Justyna i Ola założyły Karmę - kawiarnię przyjazną psom. Ten szalony pomysł pociągnął za sobą inne odważne życiowe decyzje. Jak poradzi sobie Ola po bolesnym rozstaniu z mężem? Czy Justyna, prowadząc prywatne śledztwo, odnajdzie człowieka, który katuje bezdomne psy? Co pomoże Wiktorii zapomnieć o ciężkiej chorobie?
"Sekrety i uprzedzenia"
Oto kolejny rok z życia właścicielek kawiarni przyjaznej psom. Justyna musi się zmierzyć z prawdą na temat swojej przeszłości. Opiekuńcza i zaradna Wiktoria nadzoruje pracę kafejki. Ola próbuje stanąć na nogi po odejściu od toksycznego męża i wynajmuje kawalerkę w starej kamienicy na Żoliborzu. Wkrótce w budynku pojawia się policja, ponieważ zaginęły dwie mieszkające tam kobiety. Okazuje się, że obie były klientkami Karmy! Justyna i Ola angażują się w śledztwo?
Razem z bohaterkami Karmy wybierzemy się na barwną Sardynię, gorącą Ibizę oraz na pełne zagadek i niebezpieczeństw Mazury. "Sekrety i uprzedzenia" to wypełniona miłością powieść o kruchych kobietach, które w momentach zagrożenia odnajdują w sobie ogromną siłę.

Książka "Karma: Odważne i romantyczne / Sekrety i uprzedzenia. PAKIET" - Malwina Chojnacka - oprawa miękka - Wydawnictwo Książnica. Książka posiada 808 stron i została wydana w 2020 r. Cena 43.59 zł. Zapraszamy na zakupy!