pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jeśli jutra nie będzie

Autor książki:

Maria Paszyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
EAN: 9788327163547
ISBN: 978-83-2716-354-7
Data: 2023-04-25
32.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zamknięcie bram getta warszawskiego brutalnie przerwało bieg setek ludzkich historii. Mur odebrał nadzieję, pozostawiając jedynie obietnicę śmierci.

Anna otrzymuje zawiadomienie o obowiązku przesiedlenia do getta - tak dowiaduje się, że została uznana za Żydówkę. Szanowany architekt dobrowolnie przenosi się do zamkniętej dzielnicy, by być ze swoimi najbliższymi. Profesorska para pomaga w tworzeniu archiwum życia w getcie. Marek i Franek, przyjaciele z dzieciństwa, podejmują walkę z Niemcami, szmuglując za mur żywność. Noemi wierzy, że ludzie wciąż mogą być dobrzy.

Gdy pierwszy wstrząs minął, skazani na zagładę młodzi ludzie zapragnęli nie tylko przetrwać, lecz także śmiać się, kochać, tworzyć. Na przekór wszystkiemu na nowo odkrywają piękno życia, prawo do marzeń, wolności i buntu. Zaczynają dopisywać kolejne rozdziały swoich historii. Choćby jutra miało nie być
Poruszająca do głębi opowieść o ludziach, którzy postanowili sprzeciwić się ciemnościom, i o miłości, która pozwala pokonać strach, a nawet śmierć.

Książka "Jeśli jutra nie będzie" - Maria Paszyńska - oprawa miękka - Wydawnictwo Książnica. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2023 r. Cena 32.99 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.