pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Listy do Gestapo

Autor książki:

Maria Paszyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 336 s.
EAN: 9788327163059
ISBN: 978-83-2716-305-9
Data: 2022-10-10
31.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Warszawa, wiosna 1938 roku. Osiemnastoletnia Zuzanna wierzy, że jej życie będzie usłane różami. Pewnego wieczoru zachwyca ją wygrywana na skrzypcach melodia, a kilka dni później poznaje zdolnego muzyka i traci dla niego głowę. Rodzi się pierwsza miłość, pojawiają marzenia i plany, a potem przychodzi wojna. Znaczy kolejne miesiące pasmem strat, cierpienia i bólu
Zuzanna zaczyna pracę na Poczcie Głównej i włącza się w podziemną walkę z okupantem. Zostaje przydzielona do komórki P zajmującej się przechwytywaniem anonimowych donosów pisanych przez Polaków do Szanownego Pana Gestapo. Jeden z listów rozdziera jej serce. Okazuje się, że działalność konspiracyjna to niebezpieczna gra, w której stawką jest nie tylko życie, ale i miłość.

Listy do Gestapo to poruszająca do głębi spowiedź kobiety, która stanęła przed dramatycznymi wyborami. Opowieść o życiu brutalnie zmienionym przez wojnę. O ranach, które nigdy się nie goją, winach, które domagają się odkupienia, i przebaczeniu, które być może nie nadejdzie.

Poruszająca historia wielkiej miłości. Ta powieść złamała mi serce. Piękna! Barbara Wysoczańska

Książka "Listy do Gestapo" - Maria Paszyńska - oprawa miękka - Wydawnictwo Książnica. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2022 r. Cena 31.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.