pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wiatr ze Wschodu. Szkarłatna łuna

Autor książki:

Maria Paszyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 368 s.
EAN: 9788324584680
ISBN: 978-83-2458-468-0
Data: 2021-03-22
28.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Trzeci tom bestsellerowej serii Wiatr ze wschodu
Milkną echa rewolucji bolszewickiej, świat wraca na dawne tory. Wczorajsi wyzwoliciele okazują się jedynie kolejnymi władcami absolutnymi, a równość pozostaje mitem. Włodzimierz Lenin podupada na zdrowiu - rozpoczyna się brutalna walka o władzę. Borys Bogdanow stawia wszystko na jedną kartę, na Stalina, bezwzględnie wykorzystując bliskich do własnych celów.

Kazimierzowi z pozoru niczego nie brakuje. Ma piękną żonę, syna, pieniądze, dobrą pracę? A jednak czuje się samotny, nie widzi się w roli męża i ojca. Coraz częściej myśli o ucieczce. I o Anastazji, której nie potrafi zapomnieć.

Tymczasem Anastazja wyjeżdża z Serhijem na Ukrainę, by przyłączyć się do nacjonalistów i walczyć o niepodległość ojczyzny. Trafia do amerykańskiego obozu ARA, gdzie pomaga łagodzić skutki fali głodu wywołanego nieurodzajem. Praca na nowo rozpala jej nadzieje na lepszą przyszłość.

Pewnego dnia drogi kochanków znów przetną się w mieście białych nocy. Czy łączące ich uczucie zapłonie na nowo? Jaką cenę będą gotowi zapłacić za szczęście?

Książka "Wiatr ze Wschodu. Szkarłatna łuna" - Maria Paszyńska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Książnica. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2021 r. Cena 28.99 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.