pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Dałeś mi siłę
Tytuł książki:

Dałeś mi siłę

Autor książki:

Karolina Wilczyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 336 s.
EAN: 9788366736801
ISBN: 978-83-6673-680-1
Data: 2021-03-22
25.70  36.90  11.2 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Dałeś mi siłę - opis książki:

Gdy sięgasz po książkę z cyklu Ja, kobieta, to już wiesz, że za chwilę spotkasz kobietę, którą mogłaś minąć na ulicy, w sklepie czy podczas spaceru - z pozoru zwyczajną. A jednak gdy poznasz jej losy, posłuchasz opowieści o tym, co przeszła i o co przyszło jej walczyć, zrozumiesz, że to ktoś, kogo nie da się zapomnieć.

Gdy Joanna prosi napotkaną w parku malarkę o portret zmarłego przed laty ojca, nie spodziewa się, że sama zostanie modelką. Jest dojrzałą i silną kobietą, która nie boi się otwarcie opowiedzieć Klarze o swoich przejściach, by dzięki temu jej portret był pełny, prawdziwy. Klara, malując i dobierając barwy, słucha historii Joanny i jej rodziny: o ciężkim porodzie, chorobie ukochanego męża, niełatwym życiu w czasach PRL-u i o rezygnacji z marzeń i ambicji dla czyjegoś dobra. Oraz o własnej, długiej i bolesnej walce o zdrowie.

Historia Joanny jest utkaną z emocji opowieścią o sile woli, walce i miłości do najbliższych. Lecz jest w niej także przesłanie dla każdego - przypomni nam o tym, co w życiu jest naprawdę ważne.

Karolina Wilczyńska w serii Ja, kobieta przedstawia prawdziwe historie kobiet, które opowiedziały jej o swoim życiu. Może bohaterką kolejnej części będziesz właśnie Ty

Książka "Dałeś mi siłę" - Karolina Wilczyńska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2021 r. Cena 25.70 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]