pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nie uciekaj

Autor książki:

Maja Drożdż

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 472 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788381475662
ISBN: 978-83-8147-566-2
Data: 2019-09-27
32.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nikt nie ma tyle sił, by wiecznie uciekać
Wyobraź sobie, że pewnego dnia tracisz wszystko i trafiasz do zupełnie obcego miejsca, w którym nie możesz mieć pewności, co przyniesie kolejny dzień. Bez pracy, pieniędzy, mieszkania ani rodziny - na łasce spotkanych przypadkowo ludzi. Tak właśnie rozpoczyna się historia Nicole, kobiety z przytłaczającym bagażem życiowych doświadczeń, która postanawia uciec ze swojego rodzinnego miasta, by spróbować poukładać sobie życie na nowo.

Nie będzie to jednak proste. Nicole wpada w pułapkę własnych emocji, z której nie potrafi znaleźć rozsądnego wyjścia. Błądząc między nowo poznanymi mężczyznami, nie wie, któremu z nich może tak naprawdę zaufać. Czy skazana jest na wieczną ucieczkę - przed przeszłością, swoimi uczuciami i samą sobą?
Patrzył na mnie złowrogo. Nie mogłam zrozumieć, dlaczego jest taki nieprzyjemny, a przede wszystkim nie mogłam znieść jego łaski. Kim jest ten facet? Zaczynałam wątpić, czy to aby na pewno brat Amy. Ona ze swoją opiekuńczością wcale nie pasowała do jego agresji i arogancji. Jakby pochodzili z jednej rodziny, ale łączyła ich tylko zewnętrzna powłoka, podobieństwo nie dusz i charakterów, ale ciał. Te same usta, nos, a wyraz oczu już tak różny.

Książka "Nie uciekaj" - Maja Drożdż - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 472 stron i została wydana w 2019 r. Cena 32.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.