pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

W samą północ

Autor książki:

Jacek Getner

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lira Publishing
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 135x197 mm
EAN: 9788367084390
ISBN: 978-83-6708-439-0
Data: 2022-06-10
24.82 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Przypadek chodzi po ludziach, czyli kolejna komedia kryminalna z genialnym detektywem Jackiem Przypadkiem w roli głównej!
Jacek powoli staje się wrogiem numer jeden warszawskich salonów. Nie przeszkadza mu to dowiedzieć się, kto stoi za pomysłem prywatyzacji polskich rzek oraz nagonką na dziennikarza, który wykrył inną aferę. Jednak pętla wokół Przypadka się zaciska, gdyż jego główny przeciwnik, lichwiarz Klempuch, postanawia wykorzystać medialną koniunkturę i zrobić z niego mordercę. Ich pojedynek rozegra się w samą północ...

Czy Jackowi i tym razem uda się wyjść z tych tarapatów obronną ręką Nie może być inaczej, wszak łączy on w sobie przenikliwość Sherlocka Holmesa z łobuzerskim wdziękiem porucznika Borewicza i irytującym charakterem doktora House a. Ta wybuchowa mieszanka powoduje, że może liczyć na sympatię wielu kobiet i szczerą nienawiść rosnącej rzeszy swoich wrogów, którzy za jego sprawą trafili za kratki.

W samą północ to kolejna część z cyklu doskonałych komedii kryminalnych, w których nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko dzieje się z Jackiem Przypadkiem!

Książka "W samą północ" - Jacek Getner - oprawa miękka - Wydawnictwo Lira Publishing . Książka posiada 320 stron i została wydana w 2022 r. Cena 24.82 zł. Zapraszamy na zakupy!