pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Dziesięciu Mulatków

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2023
EAN: 9788383342726
Data: 2023-05-04
24.04 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Przypadek chodzi po ludziach, czyli kolejna komedia kryminalna z genialnym detektywem Jackiem Przypadkiem w roli głównej!
Tym razem detektyw Przypadek rozwiązuje sprawy, w które zamieszani są autorzy kryminałów. Próbuje uwolnić Jana Kowalskiego, młodego pisarza o afrykańskich korzeniach, od zarzutu zabójstwa znanej kolekcjonerki sztuki nowoczesnej. W drugim śledztwie szuka zaginionego pomysłu uznanego autora, który przeżywa twórczy kryzys i któremu na dodatek na głowę spada problem w postaci wścibskiej sąsiadki. Rozwiązuje również zagadkę dotyczącą autorstwa pewnego bestselleru, do którego napisania przyznają się jednocześnie Cesarzowa, Caryca i Sułtan polskiego kryminału.

W śledztwach wciąż pomagają mu warszawscy bezdomni zbieracze złomu oraz duet policjantów: Łoś i Smańko. Ale tym, co powoduje, że Jacek wikła się w kolejne sprawy, jest chęć wydania i uczynienia bestsellerem komedii kryminalnej autorstwa jego matki. Robi to, łącząc przenikliwość Sherlocka Holmesa z łobuzerskim wdziękiem porucznika Borewicza i irytującym charakterem doktora House a.

Dziesięciu Mulatków to kolejna część z cyklu doskonałych komedii kryminalnych, w których nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko dzieje się z Jackiem Przypadkiem!

Audiobook „Dziesięciu Mulatków” - Wydawca: Storybox. Cena 24.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.