pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dziesięciu Mulatków

Autor książki:

Jacek Getner

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lira Publishing
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 135x197 mm
EAN: 9788367388757
ISBN: 978-83-6738-875-7
Data: 2023-01-17
25.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Przypadek chodzi po ludziach, czyli kolejna komedia kryminalna z genialnym detektywem Jackiem Przypadkiem w roli głównej!
Tym razem detektyw Przypadek rozwiązuje sprawy, w które zamieszani są autorzy kryminałów. Próbuje uwolnić Jana Kowalskiego, młodego pisarza o afrykańskich korzeniach, od zarzutu zabójstwa znanej kolekcjonerki sztuki nowoczesnej. W drugim śledztwie szuka zaginionego pomysłu uznanego autora, który przeżywa twórczy kryzys i któremu na dodatek na głowę spada problem w postaci wścibskiej sąsiadki. Rozwiązuje również zagadkę dotyczącą autorstwa pewnego bestselleru, do którego napisania przyznają się jednocześnie Cesarzowa, Caryca i Sułtan polskiego kryminału.

W śledztwach wciąż pomagają mu warszawscy bezdomni zbieracze złomu oraz duet policjantów: Łoś i Smańko. Ale tym, co powoduje, że Jacek wikła się w kolejne sprawy, jest chęć wydania i uczynienia bestsellerem komedii kryminalnej autorstwa jego matki. Robi to, łącząc przenikliwość Sherlocka Holmesa z łobuzerskim wdziękiem porucznika Borewicza i irytującym charakterem doktora House a.

Dziesięciu Mulatków to kolejna część z cyklu doskonałych komedii kryminalnych, w których nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko dzieje się z Jackiem Przypadkiem!

Książka "Dziesięciu Mulatków" - Jacek Getner - oprawa miękka - Wydawnictwo Lira Publishing . Książka posiada 320 stron i została wydana w 2023 r. Cena 25.96 zł. Zapraszamy na zakupy!