pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Morderstwo w Orient Espresso

Autor książki:

Jacek Getner

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lira Publishing
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
EAN: 9788366966666
ISBN: 978-83-6696-666-6
Data: 2021-09-28
18.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przypadek chodzi po ludziach, czyli kolejna komedia kryminalna z genialnym detektywem Jackiem Przypadkiem w roli głównej!
Do mieszkania Jacka wprowadza się piękna i niebywale inteligentna kobieta, której obecność zaburza powszechne przekonanie o niedostępności detektywa. To nie przeszkadza jednak Przypadkowi w prowadzeniu kolejnych śledztw. Chwyta mordercę, który w Orient Espresso pałeczkami do sushi zabił Bardzo Ważnego Dyrektora, znajduje zbrodniarza naruszającego kodeks honorowy wielkiej korporacji tytoniowej, a w ostatniej ze spraw szuka złodzieja, który okradł złodzieja.

Za każdym razem odnosi sukces, gdyż łączy w sobie przenikliwość Sherlocka Holmesa z łobuzerskim wdziękiem porucznika Borewicza i irytującym charakterem doktora House a. Ta wybuchowa mieszanka powoduje, że może liczyć na sympatię wielu kobiet i szczerą nienawiść rosnącej rzeszy swoich wrogów, którzy za jego sprawą trafili za kratki.

Morderstwo w Orient Espresso to kolejna część z cyklu doskonałych komedii kryminalnych, w których nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko dzieje się z Jackiem Przypadkiem!

Książka "Morderstwo w Orient Espresso" - Jacek Getner - oprawa miękka - Wydawnictwo Lira Publishing . Książka posiada 320 stron i została wydana w 2021 r. Cena 18.73 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.