pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak cię zabić, draniu?

Autor książki:

Jacek Getner

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lira Publishing
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 135x197 mm
EAN: 9788367654111
ISBN: 978-83-6765-411-1
Data: 2023-06-16
24.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przypadek chodzi po ludziach, czyli kolejna komedia kryminalna z genialnym detektywem Jackiem Przypadkiem w roli głównej!
Detektyw Jacek Przypadek tym razem rozwiązuje sprawy kręcące się wokół dwóch kółek. Stara się odnaleźć mordercę zakradającego się do snów znanego aktywisty rowerowego, a także pomaga oczyścić z zarzutów kuriera rowerowego, którego środowisko podejrzewa o zabicie kolegi za pomocą laleczki voodoo. Próbuje również wyjaśnić, czy wypadek znanego kolarza był wynikiem uderzenia pioruna. Tymczasem do mieszkania sąsiadki Jacka wprowadzają się jej dwie kuzynki, żądające sprawozdań ze śledztw detektywa. Są przekonane, że potrafią rozwiązywać zagadki nie gorzej niż on
Ale czy to możliwe Wszak Przypadek łączy w sobie przenikliwość Sherlocka Holmesa z łobuzerskim wdziękiem porucznika Borewicza i irytującym charakterem doktora House a, co sprawia, że może liczyć na sympatię wielu kobiet i szczerą nienawiść rosnącej grupy niechętnych mu mężczyzn.

Jak cię zabić, draniu to kolejna część z cyklu doskonałych komedii kryminalnych, w których nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko dzieje się z Jackiem Przypadkiem!

Książka "Jak cię zabić, draniu?" - Jacek Getner - oprawa miękka - Wydawnictwo Lira Publishing . Książka posiada 320 stron i została wydana w 2023 r. Cena 24.98 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.