pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Śmierć nadejdzie w urodziny

Autor książki:

Jacek Getner

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lira Publishing
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 135x197 mm
EAN: 9788367084772
ISBN: 978-83-6708-477-2
Data: 2022-07-05
24.82 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Przypadek chodzi po ludziach, czyli kolejna komedia kryminalna z genialnym detektywem Jackiem Przypadkiem w roli głównej!
Tym razem los na drodze Jacka stawia same silne kobiety. Najpierw Przypadek musi złapać zabójczynię naczelnej polskiej feministki. Nie jest to łatwe, gdyż wśród podejrzanych dominują jej koleżanki po fachu, walczące o schedę po zmarłej. Następnie nasz detektyw będzie starał się dowiedzieć, kto chce uśmiercić królową polskiego biznesu, co ma się stać dokładnie w jej urodziny. A na koniec - odnaleźć brata najszybszej kobiety w Polsce, narażając się przy tym medialnemu magnatowi.

Wszystko to mu się udaje, gdyż łączy w sobie przenikliwość Sherlocka Holmesa z łobuzerskim wdziękiem porucznika Borewicza i irytującym charakterem doktora House a. A także dlatego, że coraz lepiej układa się jego współpraca z podkomisarzem Łosiem, a jego wywiadowcami stają się warszawscy bezdomni zbieracze złomu.

To kolejna powieść z cyklu doskonałych komedii kryminalnych, w których nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko dzieje się z Jackiem Przypadkiem!

Książka "Śmierć nadejdzie w urodziny" - Jacek Getner - oprawa miękka - Wydawnictwo Lira Publishing . Książka posiada 320 stron i została wydana w 2022 r. Cena 24.82 zł. Zapraszamy na zakupy!