pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tworzenie wartości przez dział hr

Autor książki:

Wayne Brockbank, Dave Ulrich

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 300 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788326431197
ISBN: 978-83-2643-119-7
Data: 2013-10-30
pozycja niedostępna

Opis książki:

Dziś, kiedy transakcyjna praca działu HR (np. system wynagrodzeń, świadczenia) jest coraz częściej zautomatyzowana i zlecana firmom zewnętrznym, nadszedł czas, by specjaliści HR na nowo zdefiniowali i rozszerzyli swoje strategiczne role. Jak mają tego dokonać Zdaniem Davea Ulricha i Waynea Brockbanka, specjaliści HR powinni skupić się na tworzeniu wartości dla interesariuszy: klientów i inwestorów oraz menedżerów i pracowników.

Książka stanowi cenną pomoc w dokonaniu tej transformacji. Opierając się na szeroko zakrojonych, trwających osiemnaście lat badaniach, które objęły ponad 29 000 specjalistów HR i menedżerów liniowych, autorzy określają kryteria tworzenia wartości. Radzą, aby wartości te osiągać poprzez: - wybieranie działań, które tworzą największą wartość, - właściwe kierowanie działem HR przez odpowiednią strategię i strukturę organizacyjną, - rozwijanie umiejętności i kompetencji specjalistów HR oraz pozostałych pracowników firmy, - dopasowanie swojej pracy do wymagań interesariuszy, - obserwowanie zewnętrznych warunków biznesowych i dostosowywanie do nich swoich działań.

Książka "Tworzenie wartości przez dział hr" - Wayne Brockbank, Dave Ulrich - oprawa miękka - Wydawnictwo Wolters Kluwer business. Książka posiada 300 stron i została wydana w 2013 r.