pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Szybki detoks. 5 tygodni diety usprawniającej metabolizm!
Tytuł książki:

Szybki detoks. 5 tygodni diety usprawniającej metabolizm!

Autor książki:

Magdalena Makarowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feeria
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 165x205 mm
EAN: 9788372296405
ISBN: 978-83-7229-640-5
Data: 2017-03-14
24.44  34.90  10.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Szybki detoks. 5 tygodni diety usprawniającej metabolizm! - opis książki:

Powitaj wiosnę na witalnej petardzie!
"Szybki detoks" to pięciotygodniowy program rozbudzenia i doładowania energią organizmu po zimowym śnie, który zwykle zostawia nam w prezencie dodatkową warstewkę tłuszczu i parę niechcianych kilogramów. Te nie poddają się niestety wiosennym roztopom? Aby się ich skutecznie pozbyć, należy rozkręcić metabolizm, skupiając się na dwóch kluczowych kwestiach:
- odciążeniu wątroby,
- przyspieszeniu trawienia i przemiany materii.

Przez detoks rozumiemy biologiczną odnowę, od nowa więc zaplanujmy nasz program żywieniowy, który pomoże nam powitać wiosnę na pełnej witalnej petardzie.

Pomogą nam w tym wiosenne warzywa - produkty świeże, mało przetworzone i bogate w błonnik. Decydujące będzie wykluczenie z diety tych elementów, które są przyczyną kłopotów z trawieniem. Już po krótkim czasie nasze dobre bakterie jelitowe podziękują nam, wzmacniając naszą odporność, poprawiając samopoczucie, a nawet wygląd skóry!
"W moich poradach żywieniowych dobre samopoczucie, lekkość trawienia oraz zdrowie układu pokarmowego zawsze były i są podstawą dobrze skomponowanej diety. Każdemu ze swoich podopiecznych układam plan żywieniowy, który "uleczy" trawienie, niwelując wzdęcia, zgagi i zaparcia, które świadczą o problemie z jelitami.

Nie wyobrażam sobie diety, która tylko odchudza. Dieta ma usprawniać cały proces trawienny i polepszać ogólny stan zdrowia, czyli na przykład obniżać poziom cukru, złego cholesterolu, trójglicerydów i ciśnienia krwi, odciążać nerki i wątrobę, wspomagać metabolizm i usuwanie toksyn."

Magdalena Makarowska

Książka "Szybki detoks. 5 tygodni diety usprawniającej metabolizm!" - Magdalena Makarowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Feeria. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2017 r. Cena 24.44 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]