pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sztuka przebaczania

Autor książki:

David Augsburger

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Rok wyd.: 2005
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788385435587
ISBN: 83-85435-58-1
Data: 2006-11-29
13.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Żaden związek nie może trwać długo bez napięć. (...)
Nie ma takich związków międzyludzkich, którym nigdy nie towarzyszy ból, zranienie, cierpienie, alienacja, nie sposób bowiem uniknąć nieporozumień. ..."
***
Gdyby "przebaczenie" miało uniemożliwiać otwarte relacje z innymi, obiecując indywidualne uwolnienie się od problemu i ułatwienie nam życia, to nie udzielajmy go ani nie przyjmujmy.
Gdyby "przebaczenie" miało negować istnienie w nas gniewu, chciało udawać, że nic się nie stało i w ten sposób blokowało otwarte relacje, to nie ufajmy mu, nie budujmy na nim niczego.
Gdyby :przebaczenie: chciało pominąć skruchę, zapomnieć o nabrzmiałych, nie rozwiązanych problemach, o zaprowadzaniu sprawiedliwości, to nie spieszmy się z nim nie dajmy się na nie nabrać.
Gdyby "przebaczenie" miało wynosić nas ponad drugą osobę, to nie zgadzajmy się na takie jednostronne rozwiązania. Niech wysiłek obu stron będzie jednakowy, wspólny, niech zapanuje otwartość, aby możliwe było pojednanie i włącznie się w twórczą wspólnotę.

Książka "Sztuka przebaczania" - David Augsburger - oprawa miękka - Wydawnictwo Vocatio. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2005 r. Cena 13.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.