pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Sztuka mówienia. Jak chronić swoje życie przed manipulacją

Autor książki:

Henry Cloud, John Townsend

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788378291961
ISBN: 978-83-7829-196-1
Data: 2015-11-04
25.97  37.00  11.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Nikt nie lubi, by mu odmawiano. Nie jest bowiem łatwo zaakceptować odmowę pomocy, o którą prosimy, odmowę bliskości, odmowę przebaczenia. A jednak u podstaw każdej zdrowej relacji leży wolność odmowy lub sprzeciwu. Na odpowiedzialnym NIE zasadzają się nie tylko zdrowe relacje, lecz również dojrzałe charaktery.

Aby uchronić własne życie, musimy umieć mówić NIE. Wiele osób o wyrobionym poczuciu odpowiedzialności, pracując z ludźmi nieodpowiedzialnymi, ponosi konsekwencje niefrasobliwości swoich współpracowników. Nieustannie zastępują leniuchów i wybawiają ich z opresji, przez co w rezultacie same nie czerpią żadnej radości z tych relacji, a nawet korzyści z pracy. Pamiętajmy: żadna broń w arsenale manipulatora nie jest tak skuteczna, jak reakcje wywołujące poczucie winy.

Sztuka mówienia NIE pomoże rozpoznać techniki manipulacji i nauczy, jak sobie radzić z osobami, które próbują innych oszukiwać i wykorzystywać. Pomoże nie tylko przejść własny program wytyczania osobistych granic wolności i niezależności, lecz nauczy również, jak egzekwować od innych ludzi poszanowanie tych granic. Będziecie zdumieni, jak bardzo może się odmienić wasze życie, jak dużo prawdziwej radości możecie z niego czerpać i jakie pokłady satysfakcji można odnaleźć w życiu osobistym i zawodowym.

Książka "Sztuka mówienia. Jak chronić swoje życie przed manipulacją" - Henry Cloud, John Townsend - oprawa miękka - Wydawnictwo Vocatio. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2015 r. Cena 25.97 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]