pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Odważ się pokonć granice
Tytuł książki:

Odważ się pokonć granice

Autor książki:

John Townsend

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 200x130 mm
EAN: 9788378292654
ISBN: 978-83-7829-265-4
Data: 2018-10-19
26.06  34.90  8.84 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Brak właściwych granic ochronnych w życiu każdego to poważny problem, a ból spowodowany agresją ze strony innych jest ogromny. Gdzie zawodzą granice, tam rozpadają się relacje, ludzie cierpią, a jakość życia spada. Granice dotykają naszej psychiki oraz więzi ciała i ducha, dlatego tak ważne jest ustalenie zdrowych granic, które będą nas chronić. Ten temat pojawił się w bestsellerowej książce Sztuka mówienia NIE, która odmieniła życie wielu osób, ucząc je mówienia NIE wtedy, gdy tego potrzebują, i egzekwowania od innych poszanowania osobistych granic wolności i niezależności.

W jakimś momencie zaczynamy jednak zadawać sobie pytanie: "Po doświadczeniu trudnych relacji, które kazały mi wyznaczyć granice, skąd mam wiedzieć, kiedy i jak mogę znów zaryzykować i nawiązać z kimś nowe więzi?". Gdy minie już ból, trzeba na nowo podjąć ryzyko ufania innym, jednak tym razem w mądrzejszy sposób. Musimy wyjść wtedy poza granice ochronne, które wytyczyliśmy sobie w relacjach z najbliższymi, i ponownie doświadczyć bliskości, do której przecież zostaliśmy stworzeni.

Z tego właśnie powodu książka ta nosi tytuł Odważ się pokonać granice. Została ona napisana po to, by uczyć sposobu identyfikowania tego, co poszło źle w naszych relacjach z ludźmi i jak w tych relacjach wzrastać. Ma ona również pomóc określić, czy ktoś jest godny naszego zaufania i pokazać, jak przejść przez proces bezpiecznego i stopniowego otwierania się. Kiedy już określimy swoje granice ochronne i nadejdzie właściwy czas, możemy wyjść poza to, co stanowiło naszą barierę zabezpieczającą i znaleźć wspaniałe więzi, głębię i wolność, czyli miejsce, w którym Bóg chciał nas mieć od samego początku.

Książka "Odważ się pokonć granice" - John Townsend - oprawa miękka - Wydawnictwo Vocatio. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
John Townsend - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Bezpieczne relacje - okładka książki

Bezpieczne relacje

Henry Cloud, John Townsend
Granice w randkowaniu - okładka książki

Granice w randkowaniu

Henry Cloud, John Townsend
Produkty podobne:
Możesz uzdrowić swój umysł - okładka książki

Możesz uzdrowić swój umysł

Mona Lisa Schulz, Louise Hay
Myśleć inaczej - okładka książki

Myśleć inaczej

Jacek Matter
Stres - okładka książki

Stres

Simon Vibert
Niedoskonałe matki niedoskonałe - okładka książki

Niedoskonałe matki niedoskonałe córki

Debbie Alsdorf, Joan Edwards Kay