pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ach te kobiety... Ach ci mężczyźni

Autor książki:

Cecil G. Osborne

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788378292821
ISBN: 978-83-7829-282-1
Data: 2019-04-29
29.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Poprzednie wydanie tej książki ukazało się pod tytułem Sztuka bycia razem.

Choć dla wielu osób jest to trudne do przyjęcia, najbardziej typową potrzebą "słabej płci" jest potrzeba czucia się bezpieczną. Fundamentalnym pragnieniem mężczyzny jest z kolei: otrzymywać czułość i oznaki pełnego przywiązania ze strony kobiety. Popatrzmy bliżej na te dwa rodzaje oczekiwań. Kobieca potrzeba bezpieczeństwa nie ogranicza się do dobrobytu materialnego. Konieczna jest tu raczej głęboka świadomość faktu, że jest się gorąco kochaną. Żona chce wiedzieć, że mąż troszczy się o nią, oraz że jest wystarczająco silny, aby zapewnić jej opiekę. Mężczyzna musi więc okazać się kimś takim, na kim spokojnie będzie można polegać. Podświadomie kobieta często sprawdza, czy istotnie jej partner jest tak silny, jak ona tego pragnie.

Tymczasem on potrzebuje przede wszystkim czułości. Są mężowie, którzy czują się zmieszani widocznymi objawami okazywania im uczuć. A jednak zawsze szukają ciepła, delikatności, przywiązania, czasami nawet bardzo desperacko. Oczywiście różne osoby mogą zaakceptować różne formy zewnętrzne, w jakich ta czułość może im być przekazana. Nie wszyscy będą jednakowo otwarci na bezpośrednio ofiarowaną im miłość.

Książka "Ach te kobiety... Ach ci mężczyźni" - Cecil G. Osborne - oprawa miękka - Wydawnictwo Vocatio. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2019 r. Cena 29.17 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.