pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Self Reg

Autor książki:

Stuart Shanker

Dane szczegółowe:
Wydawca: MAMANIA
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 140x208 mm
EAN: 9788365087744
ISBN: 978-83-6508-774-4
Data: 2016-10-12
30.20 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Na naszych oczach, wbrew obiegowej opinii o bezstresowym wychowaniu, dorasta pokolenie dzieci i młodzieży, które na co dzień zmaga się ze zbyt wysokim poziomem stresu. W rezultacie mamy wśród młodej generacji eksplozję problemów emocjonalnych, społecznych, zdrowotnych, kłopotów z zachowaniem i uczeniem się. Niewielu rodziców jest w stanie rozpoznać ukryte stresory, z którymi borykają się ich dzieci.

"SELF-REG" to przełomowa książka dla rodziców, w której Stuart Shanker proponuje naukę samoregulacji, mającej pomóc dzieciom samodzielnie zmienić ich zachowanie. Identyfikacja i zarządzanie emocjami pozwalają dzieciom powrócić do stanu zrównoważenia, który jest niezbędny do rozwoju.

Opanowanie umiejętności samoregulacji wesprze dziecko w radzeniu sobie z trudnymi doświadczeniami, nauczy przezwyciężać frustracje, lepiej się koncentrować, kontrolować impulsywność. Poprawia też umiejętność współpracy z innymi i zwiększa zdolność do uczenia się nowych rzeczy.

"SELF-REG" daje rodzicom przekonanie, że ich dziecko może w pełni zrealizować swój potencjał, jeśli tylko zaoferujemy mu narzędzia potrzebne do radzenia sobie ze stresem i presją współczesnego świata.

Mocno poparte wiedzą naukową techniki Stuarta Shankera wywarły znaczący wpływ na dzieci i ich rodziców. Efektem programu przeprowadzanego przez autora wśród setek tysięcy kanadyjskich dzieci była znacząca poprawa w zakresie zachowania i osiąganych wyników w nauce.

Książka "Self Reg" - Stuart Shanker - oprawa miękka - Wydawnictwo MAMANIA. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2016 r. Cena 30.20 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.