pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Skup się na 5 minut! Jak wyćwiczyć koncentrację i poprawić swoją wydajność

Autor książki:

Tiffany Shelton Mariolle

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 176 s.
EAN: 9788328376410
ISBN: 978-83-2837-641-0
Data: 2021-08-03
26.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Aby osiągnąć znakomite wyniki, musisz się skupić. Skupienie uwagi przekłada się na lepszą efektywność i jakość pracy. To jednak nie wszystko: jeśli skoncentrujesz się na tym, co ma dla Ciebie najwyższą wartość, odczujesz przypływ pasji i kreatywności. Zaczniesz podążać do Twojego prawdziwego celu. Tymczasem rozproszenie uwagi stało się plagą naszych czasów. Media społecznościowe, powiadomienia, e-maile, bezproduktywne przemyślenia i emocje nie tylko uniemożliwiają skuteczną pracę, ale też - w nieco dalszej perspektywie - doprowadzają do utraty kontroli nad własnym życiem.

W tej książce znajdziesz kilkadziesiąt prostych, skutecznych i opartych na zdobyczach nauki ćwiczeń ułatwiających odzyskanie uważności i skupienie uwagi. Możesz je włączyć do codziennej rutyny, aby już wkrótce cieszyć się ich efektami. Ćwiczenia uważności pomogą Ci w błyskawicznym odzyskaniu pełnego kontaktu z chwilą obecną. Inne stanowią rodzaj treningu uwagi, aby stopniowo stawała się doskonalsza i mogła trwać dłużej. Z pewnością przydadzą Ci się również techniki koncentracji w różnych niesprzyjających sytuacjach albo gdy odczuwasz silne emocje. Wszystko po to, by stać się osobą skupioną, wydajną i zdyscyplinowaną.

Dzięki prostym ćwiczeniom opisanym w książce:
wytrenujesz swoją uważność
odczujesz natychmiastową poprawę wydajności
nauczysz się błyskawicznej koncentracji, nawet gdy odczuwasz niepokój lub strach
przejmiesz kontrolę nad swoim umysłem i nad swoim życiem
poradzisz sobie z nadmiernym pobudzeniem czy natrętnymi myślami
Skup się. Szybko. Masz pięć minut!
O autorze
Dr Tiffany Shelton Mariolle jest psycholożką, autorką książek oraz nauczycielką jogi i medytacji. Jej misją jest pomaganie ludziom w odnalezieniu spokoju umysłu i duszy. Łączy doświadczenie i wiedzę z takich dziedzin jak psychologia, neuropsychologia i medytacja. Wydaje albumy medytacyjne, pisze teksty, naucza, prowadzi badania i oferuje pomoc psychologiczną.

Książka "Skup się na 5 minut! Jak wyćwiczyć koncentrację i poprawić swoją wydajność" - Tiffany Shelton Mariolle - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 176 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.