pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Siła głosu Jak mówić, by ludzie chcieli słuchać. Wydanie II poszerzone

Autor książki:

Katarzyna Pietroń

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
EAN: 9788328372092
ISBN: 978-83-2837-209-2
Data: 2020-10-08
32.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kogo słychać, tego słuchają.

Jeśli jesteś: wykładowcą, nauczycielem, mówcą, prelegentem, aktorem lub prezenterem, to dobrze wiesz, że aby Twój przekaz dotarł do odbiorców - studentów, uczniów, widzów, słuchaczy - nie wystarczy do nich mówić. Trzeba to robić odpowiednio. Na temat, interesująco, używając rozmaitych narzędzi wspomagających, chwytów i sztuczek, jakie stosują dobrzy mówcy. To kwestia nie tylko talentu i warsztatu. Niektórym ludziom zdolność do przyciągania uwagi audytorium przychodzi z łatwością, inni muszą praktykować wiele lat, by się tego nauczyć.

Jedni i drudzy nie osiągną sukcesu, jeśli nie będzie ich dobrze słychać. Nawet najbardziej fascynująca opowieść, wyszeptana albo wymamrotana pod nosem, głosem drżącym i niepewnym swojej mocy, mową niewyraźną czy wręcz niezrozumiałą, nie dotrze do odbiorcy! Na szczęście właściwej emisji głosu także można się nauczyć. Dzięki zasadom i ćwiczeniom zawartym w tej książce poprawisz dykcję i modulację głosu. Nauczysz się radzić sobie z tremą i zaprzęgniesz towarzyszące wystąpieniom emocje do pracy na Twoją rzecz. Dowiesz się, jak przygotować się do przemawiania i jak wzbudzić w sobie charyzmę, za którą chętnie podążą Twoi słuchacze.

Nowe wydanie zostało poszerzone o strategię kreowania wizerunku.

Książka "Siła głosu Jak mówić, by ludzie chcieli słuchać. Wydanie II poszerzone" - Katarzyna Pietroń - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2020 r. Cena 32.07 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.