pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

A kto mi kuźwa zabroni, czyli 49 przykładów na to, że można...

Autor książki:

Sławomir Franc

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 278 s.
Wymiar: 120x190 mm
EAN: 9788381474900
ISBN: 978-83-8147-490-0
Data: 2019-07-17
26.60 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Łatwiej odnaleźć szczęście, gdy wiesz, gdzie go szukać.

W jaki sposób nastawienie psychiczne wpływa na kondycję fizyczną? Dlaczego warto umieć słuchać, a nie tylko mówić? Po co nam asertywność? Czym jest negatywna motywacja i jak ją spożytkować? Dlaczego wygląd zewnętrzny jest tak samo ważny jak osobowość?
Na te i wiele innych pytań szuka odpowiedzi autor książki A kto mi, kuźwa, zabroni. W 49 zabawnych, błyskotliwych i frapujących rozdziałach wnikliwy czytelnik odnajdzie zapis walki z przeciwnościami losu, rozmaitymi dylematami i błędami życiowymi, a także garść przemyśleń na temat wszystkich najważniejszych spraw i bolączek, wokół których kręci się życie współczesnego człowieka. Ten nietuzinkowy motywator dla wszystkich, którym choć raz zdarzyło się zwątpić w obraną przez siebie drogę, dobitnie przekonuje, że życie w gruncie rzeczy polega na przechodzeniu od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu.

Życie można porównać do lasu. Z definicji jest tym samym dla wszystkich, ale jeżeli każdy objaśni je indywidualnie, powstanie tyle znaczeń, ilu będzie opisujących. Jestem jednak przekonany, że każde z tych określeń będzie miało część wspólną - to, czego od życia oczekujemy. No i można stwierdzić: jesteśmy w domu. Wiemy, czego chcemy, więc pora zacząć po prostu iść we właściwym kierunku. Jest tylko jeden warunek - musimy iść.

Sławomir Franc - rocznik 1970. Doktor nauk społecznych. Emerytowany policjant i weteran Misji Pokojowej w Kosowie. Pracownik naukowy Wydziału Politologii UMCS w Lublinie. Autor i współautor ponad trzydziestu artykułów naukowych i popularnonaukowych z dziedziny prawa historii i nauk społecznych, a także twórca kilku samodzielnych wydawnictw książkowych. Właściciel kancelarii szkoleniowej, specjalizującej się m.in. w komunikacji interpersonalnej. Miłośnik aktywnego trybu życia, zapalony rowerzysta, motocyklista, paralotniarz, pasjonat zimowych kąpieli oraz aktor amator, dla którego uśmiech i pozytywne myślenie są najważniejsze w życiu.

facebook.com/mojamisja/"

Książka "A kto mi kuźwa zabroni, czyli 49 przykładów na to, że można..." - Sławomir Franc - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 278 stron i została wydana w 2019 r. Cena 26.60 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.