pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ścieżki miłości. O tym, jak zbudować trwałą i szczęśliwą relację

Autor książki:

Anna Paluszak, Jacek Rydlewski

Dane szczegółowe:
Wydawca: sensus
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 336 s.
EAN: 9788383221922
ISBN: 978-83-8322-192-2
Data: 2023-03-02
32.64 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Terapeutycznie o związkach

Żaden człowiek nie jest samotną wyspą. Żyjemy w bliższych i dalszych relacjach, słabiej lub mocniej związani z innymi ludźmi. Co więcej, to, jacy jesteśmy, nie zależy wyłącznie od genów, ale jest wypadkową naszych predyspozycji i wpływu, jaki wywierają na nas osoby z otoczenia. Związki z nimi, te dalsze i te bliższe, romantyczne, nie zawsze wyglądają różowo. Czasami bywają trudne i czujemy się w nich raczej uziemieni niż uskrzydleni. Dobra wiadomość jest taka, że relacje, w które jesteśmy zaangażowani, potrafimy nie tylko psuć. Jesteśmy zdolni także do tego, by je naprawiać.

Jeśli chcesz spojrzeć inaczej na swój związek, zrozumieć go i poprawić w nim to, co wymaga zmiany na lepsze, ta książka z pewnością Ci w tym pomoże. Powstała jako wynik wieloletnich psychoterapeutycznych rozmów autorów z ludźmi - błądzącymi i szukającymi pomocy. Jest też spotkaniem terapeutów różnych generacji, dwóch płci i odmiennych życiowych doświadczeń. Sama w sobie stanowi najlepszy przykład tego, że relacje mogą się przekształcać, a bycie w związku nie jest stanem, lecz procesem - i to takim, którym możemy świadomie kierować.

UWAGA! Wiedza zawarta w książce jest konkretna i prawdziwa. To, co autorzy chcą za jej pośrednictwem przekazać, nie zawsze jest gładkie i miłe, ale zawsze szczere, rezonujące z tym, co głęboko ukryte w każdym z nas. Efekt wow podczas lektury - gwarantowany!

Mamy szczerą nadzieję, że lektura tej książki pomoże uwierzyć naszym Czytelnikom, że uzdrowienie rodzinnych relacji jest możliwe, i zainspiruje ich do zmiany swojego życia na lepsze.

Ta książka, to prawdziwe kompendium niezbędnej dla każdego wiedzy o związkach partnerskich i relacjach z dziećmi. Wiedzy nowej, fascynującej i trudno dostępnej, a w dodatku podanej w przystępnej i budzącej ciekawość formie rozmowy dwojga kompetentnych rozmówców - w której przepytywany Jacek Rydlewski wznosi się na wyżyny wrażliwości, profesjonalizmu i komunikatywności.

- Wojciech Eichelberger

Książka "Ścieżki miłości. O tym, jak zbudować trwałą i szczęśliwą relację" - Anna Paluszak, Jacek Rydlewski - oprawa miękka - Wydawnictwo sensus. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2023 r. Cena 32.64 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.