pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wszechświat zawsze ma plan
Tytuł książki:

Wszechświat zawsze ma plan

Autor książki:

Matt Kahn

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biały Wiatr
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
EAN: 9788395615856
ISBN: 978-83-9561-585-6
Data: 2020-11-27
43.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Do twoich drzwi zapukało wyzwolenie i, być może po raz pierwszy w twojej historii, coś w tobie postanowiło otworzyć się na jego prośbę... zanim nawet dowiesz się, co czeka cię po drugiej stronie. Możesz nie wiedzieć dokąd się udasz, ale zaufaj mi, gdy mówię - może być tylko lepiej niż tu. To może wydawać się przerażające, ale nic nie jest w stanie powstrzymać cię przez zrobieniem tego kroku. To jest pojawienie się najwyższego celu w życiu - narodziny rzeczywistości napędzanej duchem, bez odrzucania czy unikania własnego człowieczeństwa. Dzięki przedstawionym 10 Złotym Regułom, teraz jest czas, żeby pozwolić odejść temu, co już niepotrzebne - gdy wokół ciebie nabiera kształtów wspaniały nowy świat.

- Matt Kahn

,,Wszechświat zawsze ma plan nie przypomina niczego, co dotąd widziałam czy czytałam. Matt Kahn wyraził i wypowiedział podstawy nowej oraz bardziej współczującej duchowości, która - w końcu - obejmuje nasze emocje i nasze człowieczeństwo na równi z naszą boskością. Jego Złote Reguły zmieniają zasady gry i mają moc, żeby odmienić sposób w jaki postrzegasz siebie i swój świat - wnosząc miłość, współczucie, uzdrowienie, radość i poczucie humoru - tam, gdzie wcześniej był wstyd, wina i krytycyzm. Uwielbiam tę książkę.

- Christiane Northrup, M.D,
bestsellerowa autorka New York Times a,
napisała m.in. Ciało Kobiety, Mądrość Kobiety

,,Wszechświat zawsze ma plan to piękna książką, która jest prawdziwą wizytówką empatycznej pracy Matta Kahna. Zabiera cię w podróż, podczas której poznajesz i zgłębiasz 10 potężnych Złotych Reguł, którym towarzyszą silne mantry oraz proste ćwiczenia, prowadząc cię w podróży transformacji, wewnętrznego spełnienia oraz wolności emocjonalnej - tworząc życie pełne radości i znaczenia. Bardzo polecam tę książkę każdemu, niezależnie od tego w jakim jest miejscu swojej duchowej ścieżki.

- Anita Moorjani,
autorka bestsellerów New York Times a,
napisała m.in. Umrzeć, by stać się sobą

Książka "Wszechświat zawsze ma plan" - Matt Kahn - oprawa miękka - Wydawnictwo Biały Wiatr. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2020 r. Cena 43.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Wszechświat zawsze ma plan"
Matt Kahn - autor m.in.:
Produkty podobne:
Zawsze i wszędzie - okładka książki
Zawsze i wszędzie Brittainy C. Cherry
Z pamięci. Opowiadania - okładka książki
Z pamięci. Opowiadania Alfred Budzyński