pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Najważniejsza odpowiedź cz. 2

Autor książki:

Matt Kahn

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biały Wiatr
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 386 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788364818851
ISBN: 978-83-6481-885-1
Data: 2019-10-18
48.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka, podobnie jak jej poprzedniczka (Najważniejsza odpowiedź) to zbiór wykładów - opublikowanych na kanale You Tube - charyzmatycznego mówcy i nauczyciela współczesnej duchowości jakim jest MATT KAHN. Zbiór szczególny, bowiem obejmuje okres, w którym w życiu Autora zaszło wiele zmian.

Pierwszy z prezentowanych wykładów, Karmiczny Powrót, jest równocześnie jednym z ostatnich jakie wygłosił pracując z Julie Dittmar. Ich wspólna droga, w naturalny sposób, dobiegła końca i stała się początkiem nowego etapu życia dla każdego z nich. Blisko dwa lata temu Matt ożenił się z miłością swojego życia, piękną kobietą o imieniu Alexandra.

W każdym z rozdziałów - wykładów znajdziesz ślady Jego osobistej podróży, dostrzeżesz jak zmieniał się jako człowiek i jako mężczyzna oraz jakie wydarzenia miały na to wpływ. Autentyczność i otwartość z jaką Matt Kahn mówi o sobie godne są największego uznania.

Przede wszystkim jednak jest to dla Ciebie, Czytelniczko, Czytelniku dalszy ciąg rozbrajania przebrzmiałych paradygmatów, aktualizacja map ścieżek rozwoju osobistego oraz możliwość spojrzenia z nowej perspektywy na wiele aspektów swojego życia i nas samych. Za każdym razem, kiedy pojawia się nowy wykład Matta Kahna, można się zastanawiać czy znów nas czymś zaskoczy i zawsze Mu się to udaje! Ten wizjoner mówi wprost, lecz w wielką wrażliwością i szacunkiem dla słuchacza. Choć ujawnia to, co często chcemy ukryć, sztuczki naszego ego, chociaż żartuje sobie z wielu naszych nawyków czy zachowań, ZAWSZE widzi w człowieku przede wszystkim to, co pragnie być widziane, uznane, uszanowane i kochane bardziej, a nie mniej. Słuchanie i czytanie słów Matta Kahna jest jak odżywczy eliksir, który niesie ulgę spragnionemu sercu.

Książka "Najważniejsza odpowiedź cz. 2" - Matt Kahn - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Biały Wiatr. Książka posiada 386 stron i została wydana w 2019 r. Cena 48.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.