pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Psychoterapia bez makijażu. Rozmowy o terapeutycznych niepowodzeniach
Tytuł książki:

Psychoterapia bez makijażu. Rozmowy o terapeutycznych niepowodzeniach

Autor książki:

Tomasz Witkowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bez Maski
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788393800360
ISBN: 978-83-9380-036-0
Data: 2018-04-13
40.66  59.90  19.24 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Tomasz Witkowski udowadnia po raz kolejny, że zdrowy rozsądek jest największym skarbem człowieka, a wiedza wciąż stanowi pewną lokatę" - Bartosz Panek, Polskie Radio Program 2.

"Wstrząsające opowieści o złowrogiej rzeczywistości, której na co dzień nie mamy możliwości zobaczyć. Non-fiction, choć chciałoby się wierzyć, że to tylko literacka fikcja" - Konrad Szołajski, reżyser i scenarzysta.

W jaki sposób psychoterapia może zniszczyć życie człowieka? Jaki los czeka pacjentów, których psychoterapia zakończyła się fiaskiem? Jakie niebezpieczeństwa czyhają na ludzi oddających swój los w ręce terapeutów? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiada "Psychoterapia bez makijażu" - pierwsza na rynku książka, która zawiera wstrząsające historie opowiedziane przez skrzywdzonych pacjentów oraz rozmowy z uznanymi psychoterapeutami. Ukazuje negatywne konsekwencje psychoterapii, które giną w powodzi radosnych przekazów marketingowych niezwykle rzadko mając szansę ujrzeć światło dzienne. Odsłania niezwykle ważny społecznie problem bezradności i braku możliwości uzyskania zadośćuczynienia przez ludzi skrzywdzonych w wyniku psychoterapii. Książka jest adresowana do bardzo szerokiego grona czytelników począwszy od wszystkich zainteresowanych problemami społecznymi współczesności, psychologią i psychoterapią a skończywszy na studentach, osobach aspirujących do tego zawodu i samych terapeutach. Jej lektura z pewnością nie pozostawi czytelników obojętnymi.

Książka "Psychoterapia bez makijażu. Rozmowy o terapeutycznych niepowodzeniach" - Tomasz Witkowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Bez Maski. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2018 r. Cena 40.66 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Tomasz Witkowski - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
In vitro. Rozmowy intymne - okładka książki

In vitro. Rozmowy intymne

Małgorzata Rozenek-Majdan