pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Możesz wpływać na bieg spraw

Autor książki:

John C. Maxwell

Dane szczegółowe:
Wydawca: Logos
Rok wyd.: 2007
Oprawa: miękka
Ilość stron: 178 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788386941506
ISBN: 83-8694-150-2
Data: 2007-06-13
39.67 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Co może dzisiaj wpłynąć na bieg spraw w twoim życiu? Jak to się dzieje, że dwie osoby o tych samych kwalifikacjach i zdolnościach, znajdujące się w tej samej sytuacji, osiągają zupełnie odmienne wyniki? Ekspert przywództwa John C. Maxwell zapewnia nas, ż o różnicy stanowi postawa.
Tym wszystkim, którzy się zastanawiali, co stoi na przeszkodzie spełnienia ich marzeń o osobistym i zawodowym sukcesie, dr Maxwell spieszy z wyjaśnieniem: "Twoja postawa zabarwia wszystkie aspekty życia. Jest jak mentalny pędzel ".
W książce Możesz wpływać na bieg spraw Maxwell obala rozpowszechniony mit na temat postawy - co może ona uczynić dla ciebie, a czego nie. Pokazując, jak pokonać pięć największychprzeszkód na drodze do utrzymania prawidłowej postawy, dr Maxwell uczy umiejętności potrzebnych do uczynienia postawy naszym największym kapitałem. Co ważniejsze, nauczysz się nie tylko tego, jak rozwijać postawę, która będzie miała ogromny wpływ na karierę, rodzinę, życie codzienne, ale także, JAK zachować tę postawę do końca życia.

Książka "Możesz wpływać na bieg spraw" - John C. Maxwell - oprawa miękka - Wydawnictwo Logos. Książka posiada 178 stron i została wydana w 2007 r. Cena 39.67 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.