pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

21 niezaprzeczalnych praw przywództwa. Ludzie idą za tymi, którzy stosują te prawa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Logos
Rok wyd.: 2016
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788363488666
Data: 2017-01-02
55.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Co by się stało, gdyby ekspert z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem przywódczym zechciał zawrzeć całą swoją wiedzę na temat przywództwa w niewielkiej liczbie zasad przeznaczonych specjalnie dla ciebie? Mogłoby to zmienić twoje życie.

John C. Maxwell dokonał właśnie tego w nowym wydaniu książki 21 niezaprzeczalnych praw przywództwa opracowanym w dziesiątą rocznicę jej pierwszego wydania, łącząc wiedzę zdobytą w okresie ponad czterdziestoletniej praktyki przywódczej z obserwacjami świata biznesu, polityki, sportu, religii i konfliktów militarnych. Rezultatem jest unikalne studium problematyki przywództwa, którego autorem może być tylko ktoś taki jak Maxwell.

"Rozwój i upadek nierozłącznie wiążą się z przywództwem - pisze Maxwell. - Prawa te są brzemienne w konsekwencje. Obserwowałem ich działanie w ponad dziewięćdziesięciu krajach całego świata. Zastosuj je, a ludzie pójdą za tobą. Jeśli je zlekceważysz lub pogwałcisz, nie uda ci się nikomu przewodzić. Mam dla ciebie jednak dobrą wiadomość - każdy może je poznać i się nimi kierować."
Opisane przez Johna C. Maxwella 21 niezaprzeczalnych praw przywództwa istnieje i funkcjonuje niezależnie od nas, tak jak prawo grawitacji. Prawa te są inspirujące, motywujące do zmian, zaskakujące, otwierające nowe horyzonty, zmuszające do refleksji, przewartościowujące nasze poglądy, pobudzające do działania. Każdy, kto chce wpływać na otaczającą nas rzeczywistość nie tylko w aspekcie zawodowym, ale także prywatnym, a również chce pracować nad swoim rozwojem, na pewno znajdzie w nich coś dla siebie.

Adam Szawłowski
prezes zarządu Corex Sp. z o.o.

Czyta: Tomasz Kućma

Audiobook „21 niezaprzeczalnych praw przywództwa. Ludzie idą za tymi, którzy stosują te prawa” - oprawa CD - Wydawca: Logos. Cena 55.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.