pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Podręcznik perswazji. Najskuteczniejsze metody przekonywania innych...
Książki »
Tytuł książki:

Podręcznik perswazji. Najskuteczniejsze metody przekonywania innych i świadomej ochrony przed manipu

Autor książki:

Mateusz Grzesiak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 238 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788328348165
ISBN: 978-83-2834-816-5
Data: 2018-09-24
28.07  39.90  11.83 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Myślisz, że działasz racjonalnie? Wydaje Ci się, że na chłodno podejmujesz decyzje? Jesteś pewien, że merytorycznie podchodzisz do wszystkiego, co robisz, i jesteś wolny od podszeptów własnych emocji oraz sugestii innych?
Zła wiadomość jest taka, że racjonalność to mit. Przeważnie działamy pod wpływem chwilowych impulsów, jesteśmy podatni na manipulację i każdego dnia popełniamy mnóstwo błędów poznawczych. W dodatku jesteśmy tego zupełnie nieświadomi. Z jaką skutecznością przekonujesz innych? Czy wiesz, jak etycznie wpłynąć na dziecko, by z chęcią odrobiło pracę domową, czy straszysz je "szlabanem"? Jak Ci idzie przekonywanie innych do swoich pomysłów? A siebie do podjęcia określonych działań?
Dobra wiadomość jest taka, że perswazji i odporności na nią można się nauczyć. Koniec z wywieraniem negatywnego wpływu na Twoje decyzje. Koniec z nieświadomym poddawaniem się manipulacji! To, że trzymasz w ręku tę książkę, oznacza, że już wykonałeś pierwszy krok. Kolejnym będzie poznanie zasad rządzących perswazją, popartych konkretnymi przykładami. Ta książka to zestaw narzędzi gotowych do użycia we wszelkiego rodzaju dyskusjach: prywatnych, zawodowych, medialnych, społecznych oraz politycznych. Tak wyposażony będziesz miał przewagę w każdej sytuacji.

Dr Mateusz Grzesiak bada mechanizmy relacji międzyludzkich. Przygląda się zależnościom, które się pojawiają między szefem a jego podwładnymi. Analizuje subtelną grę toczoną przez sprzedawców z klientami. Pasjonują go małżeńskie rozgrywki, w których wygrywa ten, kto lepiej przekonuje. Każdy z tych światów rządzi się tymi samymi zasadami. Zasadami perswazji.

Książka "Podręcznik perswazji. Najskuteczniejsze metody przekonywania innych i świadomej ochrony przed manipu" - Mateusz Grzesiak - oprawa twarda - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 238 stron i została wydana w 2018 r. Cena 28.07 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Manket; Ocena: 5 pkt.; Data: 2018-10-02
Pomocna rzecz. Perswazja jest wszechobecna. Szkopuł polega na tym, żeby aplikować ją w pełnym znieczuleniu. A to już jest sztuka. Polecam książkę p. Grzesiaka, bo można się z nią wykształcić na sztukmistrza czy też może raczej chirurga perswazji.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Mateusz Grzesiak - autor m.in.:
Produkty podobne:
Trening twórczości - okładka książki
Trening twórczości Edward Nęcka, Aleksandra Gruszka, Jarosław Orzechowski, Błażej Szymura
Sztuka argumentacji. Ćwiczenia - okładka książki
Sztuka argumentacji. Ćwiczenia w badaniu argumentów Krzysztof Szymanek, Krzysztof A. Wieczorek, Andrzej S. Wójcik
Terapia poznawcza depresji oparta - okładka książki
Terapia poznawcza depresji oparta na uważności.... Zindel V. Segal, Mark G. Williams, John D. Teasdale
Przedłużona ekspozycja w terapii - okładka książki
Przedłużona ekspozycja w terapii PTSD nastolatków.... Edna B. Foa, Kelly R. Chrestman, Eva Gilboa-Schechtman