pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pierwszy. Tajemnica zwycięstwa

Autor książki:

Rich Froning, David Thomas

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galaktyka
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 240x159 mm
EAN: 9788375793253
ISBN: 978-83-7579-325-3
Data: 2014-09-02
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

SIŁA, WYTRZYMAŁOŚĆ, ZRĘCZNOŚĆ, DYSCYPLINA. Te cechy uczyniły Richa Froninga trzykrotnym czempionem Cross Fit Games i przyczyniły się do zdobycia tytułu najsprawniejszego człowieka na świecie - The Fittest Man on Earth. Ale rywalizacja i zwyciężanie na mistrzowskim poziomie wymagają czegoś więcej niż tylko siły fizycznej. Do tego trzeba niewiarygodnej odporności psychicznej i żelaznej woli. Właśnie wyjątkowa kumulacja tych trzech talentów dała Richowi Froningowi zwycięstwo.

W książce Pierwszy czytelnicy towarzyszą Richowi w jego zmaganiach podczas kolejnych, zwycięskich mistrzostw i od podszewki poznają fenomen crossfitu, który szturmem zdobywa świat sportu.

Począwszy od niesławnego incydentu z liną, który na turnieju w 2010 roku kosztował go złoto, przez zwycięstwa w roku 2011 i w latach następnych, Rich opisuje swoje zmagania, dzieli się cennymi spostrzeżeniami, pisze o priorytetach oraz o refleksjach, które doprowadziły do jego wewnętrznej przemiany, miały wpływ na życie zawodowe i dotykają samej idei crossfitu.

Przede wszystkim jednak Rich odkrywa przed czytelnikami swój najważniejszy sekret, który zapewnił mu sukces zarówno na arenie zmagań, jak i poza nią: jeśli postawisz Boga na pierwszym miejscu, wszystko inne ułoży się samo.

Książka "Pierwszy. Tajemnica zwycięstwa" - Rich Froning, David Thomas - oprawa miękka - Wydawnictwo Galaktyka. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2014 r.