pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Organizacja transprotu. Kwalifikacja SPL.04. Podręcznik 2

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
EAN: 9788302190728
ISBN: 978-83-0219-072-8
Data: 2020-09-30
77.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Podręcznik znanych autorów przeznaczony dla uczniów kształcących się
w zawodzie technik logistyk, opracowany zgodnie z podstawą programową 2019. Niezbędny, by dobrze przygotować się do obowiązkowego egzaminu zawodowego
z kwalifikacji SPL.04.
Podręcznik składa się z trzynastu części podzielonych na rozdziały. Zawiera wiadomości na temat rynku transportowego i rynku spedycyjnego, czynności manipulacyjnych, kosztów i kalkulacji kosztów w transporcie i spedycji. Podręcznik przedstawia ceny usług transportowych i ceny użytkowania środków technicznych, omawia zagadnienia związane z odpowiedzialnością cywilną przewoźnika
i spedytora, przedstawia dokumentację dotyczącą transportu i spedycji oraz dokumentację środków technicznych. Autorzy sporo miejsca poświęcają również zasadom pracy z dokumentami w transporcie i spedycji, omawiają podstawy statystyki, programy komputerowe wspomagające wykonywanie zadań, a także kompetencje personalne i społeczne oraz organizację pracy małych zespołów.
Podręcznik zawiera definicje, przykłady oraz ćwiczenia do wykonania na zajęciach lekcyjnych lub w domu, a także propozycje tematów do dyskusji. Po każdym rozdziale pytania, polecenia i zadania sprawdzające wiadomości i umiejętności.

Podręcznik „Organizacja transprotu. Kwalifikacja SPL.04. Podręcznik 2” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 77.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.